Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Trek

TrekProdukty keramičky Ragno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti. Nejen pro svou vysokou kvalitu produktů si vybudovala Italská keramická společnost Ragno své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. 


RagnoTrek02 Keramické obklady a dlažba Ragno najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech. Výrobce keramické dlažby a obkladů Ragno vychází vstříc náročnému zákazníkovy širokým zastoupením různých stylů a nabídkou velkého množství keramických produktů v imitaci přírodních materiálů.

 

 

 

 

RagnoTrek03 Ragno je známou italskou keramickou společností, která byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu.

 

 

 

 

RagnoTrek04 Kolekce keramických obkladů Ragno Trek je inspirována barvami a vzhledem přírodního kamene. Vyrábí se v šesti odstínech bílé, béžové, hnědé, šedé a černé (Ragno Trek White, Ragno Trek Beige, Ragno Trek Moka, Ragno Trek Drey, Ragno Trek Black). K dispozici je formát 10x10 cm.  Kolekce keramických obkladů Ragno Trek je doplněna dekory s motivem ovoce, nebo barevnými geometrickými vzory. Také jsou nabízeny dekory s jemně štukovanými ornamenty.

 

 

RagnoTrek05 Keramické obklady Ragno Trek působí mírně nepravidelným stínováním a ohraničením originálním dojmem. Kolekce Ragno Trek je vhodná do moderních kuchyní a koupelen, kterým propůjčuje nádech osobitosti a harmonie. Je vhodná pro všechny, kteří mají rádi tradiční styl v moderním pojetí. Další série produktů můžete vidět zde na online fotogalerii koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Extraforte
Bisazza
Settecento
Casalgrande Padana
Bardelli