Znáte z našeho katalogu

Banner

Ragno - série Verona

veronaRagno Verona je kolekce keramické dlažby, které evokuje jednoduchost a čistotu mramoru. Povrch keramické dlažby Ragno Verona působí měkce a barevně poloprůhledně. Vyrábí se ve dvou teplých a ve dvou studených odstínech šedorůžové, růžové, šedé a béžové (Ragno Verona BG, Ragno Verona RD, Ragno Verona AR, Ragno Verona GR). Výrobce Ragno nabízí keramickou dlažbu ve velikosti 40x40 cm.  Kolekce Ragno Verona je určena především na podlahy, ale lze jimi obložit i stěny celého bytového interiéru. Vizualize jejich produktů v realizovaných projektech můžete vidět na online fotogalerii koupelen. Keramická dlažba Ragno Verona působí jemně, harmonicky a elegantně, snadno se udržuje a je vysoce odolná fyzikálnímu i chemickému působení.


Ragno je známou italskou keramickou společností, která byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Keramické obklady a dlažba Ragno najdou své uplatněním tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech. Výrobce keramické dlažby a obkladů Ragno vychází vstříc náročnému zákazníkovi širokým zastoupením různých stylů a nabídkou velkého množství keramických produktů v imitaci přírodních materiálů.
Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti. Nejen pro svou vysokou kvalitu produktů si vybudovala Italská keramická společnost Ragno své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Musis
Sant'Agostino
Aquileia
Klinker Sire
Naxos