Znáte z našeho katalogu

Banner

Rako - série Andalusia

rako_andalusiaSérie keramických dlažeb a obkladů Rako představují luxusní a moderní série inspirované přírodou, aktuálními trendy a je z nich cítit smysl a cit pro krásu. Najedeme zde vysokou kvalitu, styl, nadčasovost, luxus, moderní design a funkčnost.

 


rako_andalisia001 Keramická dlažba Rako Andalusia má nadčasový a moderní design a matný povrch. Série Rako Andalusia  se vyrábí ve formátu 30 x 30 cm a v pěti barevných odstínech. Dekory jsou zdobeny jemnými drážkami.  Série Rako Andalusia  je díky svým parametrům, jako je mrazuvzdornost, otěruvzdornost, protiskluznost, a  moderní design vhodná jak pro použití v interiéru, tak i exteriéru.  Dlažbu můžete oživit zajímavou dekorací ve velikosti 30 x 7 cm, která imituje kamennou mozaiku. V sérii je řada tvarovek, se kterými můžete vyřešit funkční obložení balkónu, terasy, schodů. Keramické obklady a dlažby série Rako Andalusia   působí harmonickým a vřelým dojmem. Vytváří elegantní a příjemné prostředí. Povedené realizace můžete vidět zde v online fotogalerii koupelen.

 

rako_andalisia002 V současné době se společnost Rako prezentuje ucelenými sety keramických obkladů a dlažeb, včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků. Nabízí řešení pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů, balkony, schodiště, terasy a fasády v exteriéru. Koupelnový program nabízí velkorysou variabilitu designů a řešení jednotlivých koupelen. Kuchyňský a podlahový program představuje keramické dlažby pro interiér v tradičním designu, ale také nabízí série reagující na současné moderní trendy a využitím inovativních technologií.

 

rako_andalisia003 Základním principem společnosti Rako je naplňování požadavků a spokojenosti zákazníků, orientace na vlastnosti výrobků, jejich technickou, estetickou a užitnou hodnotu, spolehlivost  a pohotovost dodávek, urychlené řešení připomínek, stížností a reklamací našich zákazníků. Dalším principem je udržování otevřené komunikace a dlouhodobé spolupráce se všemi zainteresovanými stranami, jako jsou zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé, externí auditoři, společnost.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cooperativa Ceramica d´Imola
Kis
Levantina by Techlam
Keope ceramiche
Mosaico+