Znáte z našeho katalogu

Banner

Rako - série Andalusia

rako_andalusiaSérie keramických dlažeb a obkladů Rako představují luxusní a moderní série inspirované přírodou, aktuálními trendy a je z nich cítit smysl a cit pro krásu. Najedeme zde vysokou kvalitu, styl, nadčasovost, luxus, moderní design a funkčnost.

 


rako_andalisia001 Keramická dlažba Rako Andalusia má nadčasový a moderní design a matný povrch. Série Rako Andalusia  se vyrábí ve formátu 30 x 30 cm a v pěti barevných odstínech. Dekory jsou zdobeny jemnými drážkami.  Série Rako Andalusia  je díky svým parametrům, jako je mrazuvzdornost, otěruvzdornost, protiskluznost, a  moderní design vhodná jak pro použití v interiéru, tak i exteriéru.  Dlažbu můžete oživit zajímavou dekorací ve velikosti 30 x 7 cm, která imituje kamennou mozaiku. V sérii je řada tvarovek, se kterými můžete vyřešit funkční obložení balkónu, terasy, schodů. Keramické obklady a dlažby série Rako Andalusia   působí harmonickým a vřelým dojmem. Vytváří elegantní a příjemné prostředí. Povedené realizace můžete vidět zde v online fotogalerii koupelen.

 

rako_andalisia002 V současné době se společnost Rako prezentuje ucelenými sety keramických obkladů a dlažeb, včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků. Nabízí řešení pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů, balkony, schodiště, terasy a fasády v exteriéru. Koupelnový program nabízí velkorysou variabilitu designů a řešení jednotlivých koupelen. Kuchyňský a podlahový program představuje keramické dlažby pro interiér v tradičním designu, ale také nabízí série reagující na současné moderní trendy a využitím inovativních technologií.

 

rako_andalisia003 Základním principem společnosti Rako je naplňování požadavků a spokojenosti zákazníků, orientace na vlastnosti výrobků, jejich technickou, estetickou a užitnou hodnotu, spolehlivost  a pohotovost dodávek, urychlené řešení připomínek, stížností a reklamací našich zákazníků. Dalším principem je udržování otevřené komunikace a dlouhodobé spolupráce se všemi zainteresovanými stranami, jako jsou zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé, externí auditoři, společnost.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Colli di Sassuolo
Etruria
Iris Ceramica
Ceramica Magica
Panaria Ceramica