Znáte z našeho katalogu

Banner

Rako - série Botanica

rako_botanicaSérie keramických dlažeb a obkladů Rako Botanica působí živým dojmem stylizované ruční kresby květin.  Série Rako Botanica je typická výraznými květinovými dekory o rozměru 25 x 45 cm, které poskytují odpovídající základ luxusnímu velkoformátovému bílému obkladu o rozměru 25 x 45 cm.  Květinové dekory jsou ideálně uzpůsobena k vytváření velkoplošných obrazců 45 x 100 cm nebo je možno použít je jako pruh na sebe navazujících kusů. Květinové dekory jsou laděny do třech barevných variací, žluté, šedé a modré.

 

rako_botanica001 Série je doplněna také o dekory a listely zdobené jemnými barevnými pásky. Sérii Rako Botanica završuje keramická dlažba v bílé a žluté barvě ve velikosti 33 x 33 cm. Série keramické dlažby a obklady Rako Botanica je určená do moderních koupelen, kterým dodá pocit krásy a pohody. Díky svým barvám a nádherným květinovým dekorů působí svěžím a vřelým dojmem. Více realizací od výrobce Rako můžete shlédnout na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

rako_botanica002 V roce 1883 v Rakovníku byla zahájena výroba keramiky značky Rako. Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval od žáruvzdorných cihel a režných dlaždic až po glazované různě zdobené keramické dlaždice, pórovinové obkládačky, mozaiku, kachlová kamna, speciální reliéfní obklady budov a fasád.

 

 

 

 

 

rako_botanica003 V současné době se společnost Rako prezentuje moderními ucelenými sety keramických obkladů a dlažeb, včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků. Značka Rako nabízí efektní řešení pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů, balkony, schodiště, terasy a fasády v exteriéru. Koupelnový program nabízí velkorysou variabilitu designů a řešení jednotlivých koupelen. Kuchyňský a podlahový program představuje keramické dlažby pro interiér v tradičním designu, ale také nabízí série reagující na současné moderní trendy a využitím inovativních technologií. V nabídce výrobce Rako si vybere každý, kdo hledá kvalitu a styl.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Winckelmans
Antiche Fornaci D'Agostino
Sant'Agostino
Naxos