Znáte z našeho katalogu

Banner

Rako - série Chateau

chateauVýrobce keramických produktů Rako byl založený v roce 1883 v Rakovníku. Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval od žáruvzdorných cihel a režných dlaždic až po glazované různě zdobené dlaždice, pórovinové obkládačky, mozaiku, kachlová kamna, speciální reliéfní obklady budov a fasád.

 

rako_chateau001 Série Rako Chateau nabízí kalibrovanou keramickou dlažbu, v typicky protáhlých obdélníkových formátech, s designem rustikálního ostařeného dřeva. Série keramické dlažby Rako Chateau se vyrábí ve třech barevných odstínech o rozměrech 15 x 45 cm a 11 x 45 cm. Celkový dojem série Rako Chateau podtrhují dekorace, pro jejíž motiv si designéři zvolili jména 6 významných vinařských oblastí Francie, která nenechají žádného milovníka vína v netečném poklidu. Hnědá, béžová a bílá barva nechává mistrovsky vyniknout lesklému, jemně reliéfnímu patinovanému povrchu na matném základu. Keramická dlažba Rako Chateau je vhodná na podlahy i stěny interiérů, vinných sklípků, vesnických chalup a kuchyní, kterým dodá přirozený styl starého dřeva. Série Rako Chateau působí věrohodně, příjemně a harmonicky.

 

rako_chateau002 Filozofií společnosti Rako je naplňování požadavků a spokojenosti zákazníků, orientace na vlastnosti výrobků, jejich technickou, estetickou a užitnou hodnotu, spolehlivost  a pohotovost dodávek, urychlené řešení připomínek, stížností a reklamací zákazníků. Dalším principem je udržování otevřené komunikace a dlouhodobé spolupráce se všemi zainteresovanými stranami, jako jsou zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé, externí auditoři, společnost.

 

 

rako_chateau003 Výrobce Rako se prezentuje ucelenými sety keramických obkladů a dlažeb, včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků. Nabízí řešení pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů, balkony, schodiště, terasy a fasády v exteriéru. Koupelnový program nabízí velkorysou variabilitu designů a řešení jednotlivých koupelen. Kuchyňský a podlahový program představuje keramické dlažby pro interiér v tradičním designu, ale také nabízí série reagující na současné moderní trendy a využitím inovativních technologií. Velký přehled vizualizací či realizací můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Extraforte
Majorca Ceramica
Pastorelli
Antiche Fornaci D'Agostino
Sicis