Znáte z našeho katalogu

Banner

Rako - série Chateau

chateauVýrobce keramických produktů Rako byl založený v roce 1883 v Rakovníku. Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval od žáruvzdorných cihel a režných dlaždic až po glazované různě zdobené dlaždice, pórovinové obkládačky, mozaiku, kachlová kamna, speciální reliéfní obklady budov a fasád.

 

rako_chateau001 Série Rako Chateau nabízí kalibrovanou keramickou dlažbu, v typicky protáhlých obdélníkových formátech, s designem rustikálního ostařeného dřeva. Série keramické dlažby Rako Chateau se vyrábí ve třech barevných odstínech o rozměrech 15 x 45 cm a 11 x 45 cm. Celkový dojem série Rako Chateau podtrhují dekorace, pro jejíž motiv si designéři zvolili jména 6 významných vinařských oblastí Francie, která nenechají žádného milovníka vína v netečném poklidu. Hnědá, béžová a bílá barva nechává mistrovsky vyniknout lesklému, jemně reliéfnímu patinovanému povrchu na matném základu. Keramická dlažba Rako Chateau je vhodná na podlahy i stěny interiérů, vinných sklípků, vesnických chalup a kuchyní, kterým dodá přirozený styl starého dřeva. Série Rako Chateau působí věrohodně, příjemně a harmonicky.

 

rako_chateau002 Filozofií společnosti Rako je naplňování požadavků a spokojenosti zákazníků, orientace na vlastnosti výrobků, jejich technickou, estetickou a užitnou hodnotu, spolehlivost  a pohotovost dodávek, urychlené řešení připomínek, stížností a reklamací zákazníků. Dalším principem je udržování otevřené komunikace a dlouhodobé spolupráce se všemi zainteresovanými stranami, jako jsou zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé, externí auditoři, společnost.

 

 

rako_chateau003 Výrobce Rako se prezentuje ucelenými sety keramických obkladů a dlažeb, včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků. Nabízí řešení pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů, balkony, schodiště, terasy a fasády v exteriéru. Koupelnový program nabízí velkorysou variabilitu designů a řešení jednotlivých koupelen. Kuchyňský a podlahový program představuje keramické dlažby pro interiér v tradičním designu, ale také nabízí série reagující na současné moderní trendy a využitím inovativních technologií. Velký přehled vizualizací či realizací můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Kronos
Il Mosaico
Gabbianelli
Ceramica Colli di Sassuolo
Ceramiche del Conca