Znáte z našeho katalogu

Banner

Rako - série Deco

Rako Deco2Moderní retro styl neboli tzv. "keramický patchwork", který uvedla mezi světové hvězdy v oblasti keramických obkladů a dlažby slavná designérka Patricia Urquiola, zaujal poslední dobou mnoho výrobců a zákazníků. Designéři keramických výrobců hledají inspiraci v historii, architektuře i v lidové tvořivosti.

 

Rako Deco1 Výrobce Rako, který má za sebou 130 let působení, našel ve vlastním archívu zajímavé geometrické a florální dekory, které dříve zdobily prostory činžovních prvorepublikových domů. Na základě toho byla vytvořena série keramické dlažby a obkladů Rako Deco. Série Rako Deco  nabízí dekorované kalibrované obklady a dlažbu o rozměrech 60×60 cm, 45×45 cm a bordury 15×60 cm a 15× 45 cm. Jsou k dispozici až ve 24 variantách designů s podmanivou barevností pro co nejdokonalejší výsledný efekt. Převažují jemné a elegantní odstíny, které vytvářejí podmanivé a efektní prostředí. Jsou zde zastoupeny geometrické vzory všech tvarů v barevných i černobílých variacích, z nichž některé vytvářejí optický 3D efekt. Série keramických obkladů a dlažby Rako Deco byla vyrobena pomocí digitálního tisku, kdy lze přenést na hladký i strukturovaný povrch jakýkoli dekor ve vysokém stupni rozlišení. Série Rako Deco  je vhodná do interiérů i exteriérů, kde působí jako zajímavý a neotřelý prvek. Tuto sérii je možno kombinovat i s jinými sériemi v klasickém i rustikálním stylu, s kterými harmonicky koresponduje. Lze je použít jako dekoraci na jednu stěnu, nebo můžeme vytvořit horizontální či vertikální pás, který plochu oživí.

 

Rako Deco3

Série keramických dlažeb a obkladů Rako představují luxusní a moderní série inspirované přírodou, aktuálními trendy a je z nich cítit smysl a cit pro krásu. Najedeme zde vysokou kvalitu, styl, nadčasovost, luxus, moderní design a funkčnost. Bohatý sortiment nabízí řešení pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů, balkony, schodiště, terasy a fasády v exteriéru.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cerdomus
FAP
Leonardo
Cir
Garfloor