Znáte z našeho katalogu

Banner

Refin Kaos

Refin_kaos

Společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Světoznámá italská společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Keramička Refin při výrobě keramických obkladů a dlažeb vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků.

Novou kolekcí společnosti Refin je kolekce keramických dlažeb a obkladů s názvem Kaos, která čerpá inspiraci z organických sloučenin a prvků země.  Nabízí novou molekulární strukturu keramických produktů s generovanou texturou. Povrch keramických dlaždic je vyroben nejmodernější tiskovou technikou a vytváří světelné efekty a vzory. Tento dynamický povrch se mění v závislosti na úhlu pohledu.  Kolekce Refin Kaos se vyrábí v jedenácti barevných odstínech (Refin Kaos Black, Refin Kaos White, Refin Kaos Warm1, Refin Kaos Warm 2, Refin Kaos Warm 3, Refin Kaos Warm 4, Refin KaosCool 1, Refin Kaos Cool 2, Refin Kaos Cool 3). K dispozici je ve formátech 10x10 cm, 10x60 cm, 20x60 cm, 30x60 cm a 60x60 cm. Kolekce Refin Kaos je doplněna barevnými dekory (žluté, červené, černé a bílé) se strukturovaným povrchem připomínající vlnu. Nezastupitelné místo má také mozaika, která je tvořena různě velkými čtverečky. Kolekci keramických obkladů a dlažeb Refin Kaos můžeme použít jak na podlahy, tak na stěny.

Kolekce keramických produktů Refin Kaos působí nadčasově, jednoduše a elegantně. Velké množství formátů a barev umožňuje nespočet kreativních kombinací při tvorbě moderního, bytového interiéru.

Ceramiche Refin vyrobí ročně 6 miliónů m2 keramických produktů a při výrobě používá nejmodernější technologické postupy, které neustále zlepšují kvalitu keramických obkladů a dlažeb. Díky špičkové kvalitě a nadčasovému designu jsou produkty společnosti Refin ve světě architektury stále žádány náročnými spotřebiteli.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Garfloor
Villeroy & Boch
Marazzi
Leonardo
Aparici