Znáte z našeho katalogu

Banner

Refin nabízí keramické dlažby o tloušťce 4,8 mm

skinPrestižní italská společnost Refin byla založena v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Společnost Refin patří mezi výrobce špičkových keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem.

 

ArtechSkin1 Výrobce Refin nabízí v sérii Skin keramickou dlažbu a obklady ve velkých formátech v tenké tloušťce 4,8 mm s jedinečným designem kůže. Keramické produkty Refin Skin mají stejné technologické vlastnosti jako standardní dlažby a obklady, ale díky malé tloušťce jsou vhodné zejména pro renovace stávajících podlah a stěn, které se nemusejí bourat, což znamená značné úspory z hlediska času a nákladů. Vyrábí se v jemných a decentních barvách, a ve formátu 60 x 120 cm 60 x 60 cm a 30 x 60 cm. Série Refin Skin je doplněna řadou dekorů, které jsou zdobeny buď geometrickými vzory, nebo efektní texturou. Dekory jsou k dispozici v obdélníkovém formátu 30 x 60 cm.

 

ArtechSkin2 Spektrum barev dekorů umožňuje kreativní kombinace při realizaci moderních interiérů, Velké a moderní formáty Refin Skin jsou vhodné na podlahy i stěny celého bytového interiéru, kde vytváří opticky jednolitý celek. Vytvářejí elegantní a vřelé prostředí, kde se budete cítit dobře a uvolněně. Díky skvělým technologickým vlastnostem se s keramickými produkty Refin Skin snadno manipuluje, dobře se řežou a zapracovávají. Vynikají vysokou odolností vůči opotřebení, barevnou stálostí, která nepodléhá času, snadno se udržují a čistí. Navštivte online fotogalerii koupelen, kde uvidíte i ostatní produtky výrobce Refin.

 

 

Ceramiche Refin vyrobí ročně 6 miliónů m2 keramických produktů a při výrobě používá nejmodernější technologické postupy, které neustále zlepšují kvalitu keramických obkladů a dlažeb. Díky špičkové kvalitě a nadčasovému designu jsou produkty společnosti Refin ve světě architektury stále žádány náročnými spotřebiteli.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Sichenia
Panaria Ceramica
Armonie by Arte Casa
Gardenia Orchidea
Levantina by Techlam