Znáte z našeho katalogu

Banner

Refin nabízí keramické dlažby o tloušťce 4,8 mm

skinPrestižní italská společnost Refin byla založena v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Společnost Refin patří mezi výrobce špičkových keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem.

 

ArtechSkin1 Výrobce Refin nabízí v sérii Skin keramickou dlažbu a obklady ve velkých formátech v tenké tloušťce 4,8 mm s jedinečným designem kůže. Keramické produkty Refin Skin mají stejné technologické vlastnosti jako standardní dlažby a obklady, ale díky malé tloušťce jsou vhodné zejména pro renovace stávajících podlah a stěn, které se nemusejí bourat, což znamená značné úspory z hlediska času a nákladů. Vyrábí se v jemných a decentních barvách, a ve formátu 60 x 120 cm 60 x 60 cm a 30 x 60 cm. Série Refin Skin je doplněna řadou dekorů, které jsou zdobeny buď geometrickými vzory, nebo efektní texturou. Dekory jsou k dispozici v obdélníkovém formátu 30 x 60 cm.

 

ArtechSkin2 Spektrum barev dekorů umožňuje kreativní kombinace při realizaci moderních interiérů, Velké a moderní formáty Refin Skin jsou vhodné na podlahy i stěny celého bytového interiéru, kde vytváří opticky jednolitý celek. Vytvářejí elegantní a vřelé prostředí, kde se budete cítit dobře a uvolněně. Díky skvělým technologickým vlastnostem se s keramickými produkty Refin Skin snadno manipuluje, dobře se řežou a zapracovávají. Vynikají vysokou odolností vůči opotřebení, barevnou stálostí, která nepodléhá času, snadno se udržují a čistí. Navštivte online fotogalerii koupelen, kde uvidíte i ostatní produtky výrobce Refin.

 

 

Ceramiche Refin vyrobí ročně 6 miliónů m2 keramických produktů a při výrobě používá nejmodernější technologické postupy, které neustále zlepšují kvalitu keramických obkladů a dlažeb. Díky špičkové kvalitě a nadčasovému designu jsou produkty společnosti Refin ve světě architektury stále žádány náročnými spotřebiteli.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cir
Settecento
Ceramica di Sirone
Atlas Concorde
Lea