Znáte z našeho katalogu

Banner

Refin - série Bluetech

bluetech-01

Výrobce Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Italská společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu.

 

Belgický modrý kámen Pierre Bleue se stal inspirací při tvorbě kolekce keramických obkladů a dlaždic Refin Bluetech. Byla tak vytvořena hodnotná a elegantní série keramických produktů s vysokou technologickou kvalitou a nadčasovým designem modrého kamene. Kolekce keramických dlažeb a obkladů Refin Bluetech se vyrábí v různých odstínech modré a šedé (Refin Bluetech Skin Concept, Refin Bluetech Skin Format, Refin Bluetech Skin Style, Refin Bluetech Design, Refin Bluetech Vintage Plan, Refin Bluetech Concept). V nabídce jsou velikosti  30x60 cm, 60x60 cm a 90x90 cm. Kolekce keramických dlažeb a obkladů Refin Bluetech je doplněna mozaikou s obdélníkovým tvarem v základních barvách.

Kolekce keramických produktů Refin Bluetech působí velmi elegantním dojmem a je vhodná podlahy i stěny bytových i komerčních prostor, ale také na terasy, balkóny a vstupní prostory.

Společnost Refin založila svou vizi na neustálém zdokonalování technologických postupů a výrobou co nejkvalitnějších keramických produktů. Stále sleduje moderní trendy a nabízí obklady a dlažbu s moderním designem vhodné do každé místnosti bytového interiéru. Refin vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariostea
Cooperativa Ceramica d´Imola
Century
Lea
Naxos