Znáte z našeho katalogu

Banner

Refin série Eco-Logic

refin ecologic 2Jednou z pozoruhodných sérií italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin, je série Eco-Logic. Vzhled série Refin Eco-Logic vyjadřuje avantgardní styl, který v sobě spojuje prvky minulosti a současných trendů. Výrobce sérii Refin Eco-Logic prezentuje jako postoj, který byl vytvořen pozorováním pozorování starověkých terakotových amfor, které zaujmou typickým stínováním a oxidací povrchu.

 

refin ecologic 1 Barevná škála zahrnuje teplé a jemné odstíny, které působí nadčasově a spolu s atraktivním vzhledem vyjadřují silnou energií přírody. Odstíny béžové, šedé a světle hnědé barvy dokážou vytvořit elegantní a osobité prostředí. Série je k dispozici ve formátech 60x60 cm, 40x60 cm, 30x60 cm, 20x60 cm a 10x60 cm zajišťují maximální využití v interiéru i v exteriéru. Je možno mezi sebou kombinovat barvy, ale i škála formátů vybízí k mnoha kreativním kombinacím. Sérii Refin Eco-Logic doplňuje zajímavá mozaika, kterou tvoří úzké lišty, a která výrazně oživí podlahu, nebo zdi interiéru. Série Refin Eco-Logic vynikne zejména v  moderním interiéru, kterému dominují výrazné prvky, jako je barevný nábytek či doplňky, kdy prostor působí čistě, neotřele, kultivovaně a elegantně. Série vyniká také vysokou životností a odolností a snese vyšší provozní zátěž, a tak ji můžeme použít i v komerčních prostorách.

 

refin ecologic 3

Také je vhodná do exteriérů, kde splyne s prostředím, a vytvoří pocit harmonie a sounáležitosti. Série Refin Eco-Logic nabízí spojení nadčasového designu a vysoké kvality, která z ní dělá mimořádně nadčasový produkt. Společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Světoznámá italská společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Tagina
Refin
Grespania
Century
Coem