Znáte z našeho katalogu

Banner

Refin - série Palladio

PalladioItalská společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Patří mezi nejznámější výrobce výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Keramička Refin při výrobě keramických obkladů a dlažeb vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků. Ceramiche Refin vyrobí ročně 6 miliónů m2 keramických produktů, při výrobě používá nejmodernější technologické postupy, které neustále zlepšují kvalitu keramických obkladů a dlažeb.

 

Společnost Refin nabízí sbírku keramických dlažeb obkladů s názvem Palladio, jež je inspirovaná přírodním kamenem  Piasentina, který se vyznačuje intenzivními barevnými nuancemi. Kolekce Refin Palladio má za cíl obnovit hodnotu starých materiálů do nového prostředí a vytváří přirozený barevný efekt kamene. Kolekce Refin Palladio se vyrábí ve třech odstínech šedé, béžové a hnědé (Refin PalladioPerla, Refin Palladio Beige, Refin Palladio Bianco).  K dispozici je ve dvou velikostech,  30x60 cm a 60x60 cm. V nabídce Refin Palladio je zastoupena mozaika v základních odstínech, ve čtvercovém i obdélníkovém formátu. Nezbytnými doplňky jsou listella, sokle i schodovky. Kolekce keramických dlažeb a obkladů Refin Palladio působí neobyčejně elegantním a čistým dojmem, je vhodná na podlahy i stěny celého bytového interiéru. Krása kolekce vynikne Refin Pallandio  obzvlášť v prostorných místnostech při použití výrazných doplňků bytového interiéru.

Kolekce keramických dlažeb a obkladů Refin Palladio je vysoce odolná proti fyzikálnímu i chemickému namáhání, snadno se udržuje a čistí. Proto může být požita i v prostorech s velkým provozem, jako jsou obchody, kanceláře, butiky, banky apod.


 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cooperativa Ceramica d´Imola
Ragno
Caesar
Cotto d'Este
Kis