Znáte z našeho katalogu

Banner

Refin - série Pietre di Borgogna

pietre-di-borgogna-04Kolekce keramických obkladů a dlažeb Refin Pietre di Borgogna  čerpá inspiraci z přírodního vápence, který lze nalézt v proslulém francouzském regionu Bourgogne, jež je známý prestižními víny a architektonickou krásou.  Refin Pietre di Borgogna interpretuje  tento vzácný materiál, jež byl po staletí široce využíván při stavbách klášterů, hradů a románských obydlí. 

 

pietre01 Kolekce Refin Pietre di Borgogna kombinuje krásu přírodního kamene s jeho fyzikálními přednostmi a vznikla tak kolekce špičkových keramických produktů s nadčasovým designem.  Povrch keramických produktů se vyznačuje přírodními odstíny s povrchem, připomínající vápenec s jeho nuancemi. Keramické obklady a dlažby Refin Pietre di Borgogna se vyrábí ve čtyřech barevných odstínech od béžové po šedou (Refin Pietre di Borgogna Diamante, Refin Pietre di Borgogna Oro, Refin Pietre di Borgogna Sabbia, Refin Pietre di Borgogna Terre). 

 

pietre02 V nabídce jsou zastoupeny dva povrchy (přírodní a strukturovaný) a v šesti formátech ( 30x30 cm, 30x60 cm, 45x45 cm, 60x120 cm, 60x60 cm, a 90x90 cm).

Keramické produkty Refin Pietre di Borgogna lze použít na podlahy i stěny do bytových i komerčních interiérů a exteriérů. Kolekce vyniká skvělými technickými vlastnostmi, vysokou odolností vůči chemickému i fyzikálnímu namáhání i odolností vůči povětrnostním vlivům.

 

 

pietre03 Italská společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Keramička Refin při výrobě keramických obkladů a dlažeb vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků. Díky špičkové kvalitě a nadčasovému designu jsou produkty společnosti Refin ve světě architektury stále žádány náročnými spotřebiteli.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Antiche Fornaci D'Agostino
Ston
Settecento
Sichenia
Todagres S.A.