Znáte z našeho katalogu

Banner

Rex - Ardoise

Rex Ardosie 1V loňském roce 2013 představil italský výrobce Rex Ceramiche novou sérii keramických dlažeb a obkladů Ardoise. Inspirací pro tuto sérii se stala přírodní břidlice. Břidlice, jako přírodní a specifický produkt se vyznačuje malou mechanickou odolností, odlupováním vrstev a vznikem ostrých hran. Keramická dlažba a obklad tyto nedostatky naprosto potírá, ale zachovává si autentický vhled tohoto přírodního produktu. Jemná povrchová úprava také zaručuje velmi snadnou očistu a údržbu.

 

Rex Ardosie 2 Série Rex Ceramiche Ardoise se vyrábí v šesti odstínech béžové, hnědé, černé, bílé, tmavě a světle hnědé barvy (Rex Ceramiche Ardoise Ivoire, Rex Ceramiche Ardoise Gris, Rex Ceramiche Ardoise Plomb, Rex Ceramiche Ardoise Ecru, Rex Ceramiche Ardoise Noir). Série disponuje sedmi formáty 80x80 cm, 30,4x3,04 cm, 30,4x60,8 cm, 60x120 cm, 40x80 cm, 20x80 cm a 45,6x45,6 cm. Velké formáty umožňují snadnou a rychlou pokládku, kdy celek působí jednolitým dojmem. V základních barvách najdeme také mozaiku ve velikosti 5x5 cm, která má protiskluzný povrch, a je vhodná všude tam, kde hrozí riziko uklouznutí. Moderní prostorový 3D efekt nabízí mozaika, která budí dojem lámaného kamene. Ta vynikne na stěnách interiérů, kde působí vřele a příjemně na dotek i na omak. Série Rex Ceramiche Ardoise je vhodná jak do koupelen, kuchyní, tak i do zbývajících místností interiéru. Dodá prostorům ležérní a luxusní pocit, který vytváří harmonii a pohodu. Série Rex Ceramiche Ardoise zaujme všechny ty, kteří upřednostňují klasický a přirozený styl s moderním designem. Série Rex Ceramiche Ardoise je vysoce odolná vůči opotřebení a namáhání, snadno se udržuje a čistí.

 

Rex Ardosie 3

Rex Ceramiche Je italský výrobce, který je známý exkluzivními sériemi keramické dlažby a obkladů, které odrážejí nejnovější trendy v bytovém designu. Najdeme široký rozsah elegantních, sofistikovaných a nadčasových vzorů, které uspokojí každý individuální a osobnostní styl. Značka Rex Ceramiche je zárukou vysoké kvality, moderního designu a dokonalého zpracování. Výrobní proces je v souladu s normami ochrany životního prostředí a co nejmenších ekonomických ztrát.   

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Refin
Ariana Valverde
Ceramiche del Conca
Marca Corona