Znáte z našeho katalogu

Banner

Rex - I Marmi di Rex

Rex IMarmiDiRex 1Elegance a svůdný vzhled mramoru je v architektuře již po staletí uznávaný a žádaný prvek, protože dokáže dodat prostorům pocit výjimečnosti a luxusu. V současné době patří mramor a jeho imitace mezi trendy, a mnoho výrobců nabízí ve svých sériích nespočet variant tohoto drahého kamene. Moderní velké formáty nechají na plochách vyniknout autentickým vzorům přirozeného žilkování. Představujeme vám sérii od italského výrobce Rex, který rozšířil svou nabídku o keramické dlažby a obklady v imitaci vzácného mramoru a nazval ji I Marmi di Rex.

 

Rex IMarmiDiRex 2 Série keramické dlažby a obkladů Rex I Marmi di Rex vyniká novými exkluzivními barevnými odstíny a bohatostí žilkování, které vytvářejí efektní a chromatické kouzlo. Najdeme zde čtyři elegantní barvy, šedou, hnědou, zlatou a černou (Rex I Marmi di Rex Gray, Rex I Marmi di Rex Marble Brown, Rex I Marmi di Rex Marble Gold, Rex I Marmi di Rex Marble Black). Barvy a vzhled vynikají schopností dodat interiéru jedinečnou a osobitou atmosféru. Honosné barvy podtrhávají velké formáty, které vytvoří opticky jednolitý a čistý celek.  Vybírat můžeme od formátu 45 x 45 cm, 60 x 60 cm, 80 x 80 cm, 60 x 120 cm až po 80 x 180 cm. V nabídce najdeme také dva druhy mozaiky. Obě jsou v základních barevných odstínech. Klasická mozaika je k dispozici ve velikosti 3 x 15 cm. Mozaika s tzv. 3D efektem má velikost 3 x 3 cm. Povrch keramických produktů Rex I Marmi di Rex je nabízen ve dvou variantách, v matném i lesklém provedení. Krása mramoru a moderní barvy této série vyniknou v celém bytovém i komerčním interiéru. Lesk a eleganci dodají nejen koupelnám, ale také obývacím pokojům, halám, salónkům apod. Série Rex I Marmi di Rex vyniká špičkovou technologickou kvalitou, je vysoce odolná vůči opotřebení a snadno se čistí.

 

Rex IMarmiDiRex 4

Italská značka Rex byla založena v roce 1968 ve Fiorano Modenese. Mezi špičkové výrobce klerických dlažeb a obkladů dostala díky exkluzivitě grafiky a širokým možnostem užití obkladů a dlažby. Rozmanitost materiálů a stylů luxusních keramických obkladů a dlažby výrobce Rex vyniknou ve všech prostorách bytového i komerčního interiéru. Disponují špičkovou estetickou i technologickou kvalitou, vynikají prestižním designem a stylem. Tuto sérii a mnoho dalších naleznete také na stránkách studia koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cerdomus
Graniti Fiandre
Winckelmans
Alaplana Ceramica
Armonie by Arte Casa