Znáte z našeho katalogu

Banner

Rex - Selection Oak

Rex SelectionOak 1Neformální a přitom luxusní styl, bez zbytečné okázalosti, ale posilující ducha, patří k současným trendům v bytovém designu. Tento styl plně prezentuje vše, co souvisí s přírodou a jejími produkty. Dřevo, kámen, mramor v našich obydlích vytváří pocit sounáležitosti a přispívá k duševní rovnováze. Dřevo je odedávna významným prvkem, vytvářejícmí nenapodobitelnou atmosféru v bytovém designu a architektuře vůbec. Tyto trendy se odrazily i v oblasti keramické dlažby a obkladů.

 

Rex SelectionOak 2 Imitace přírodních produktů od špičkových výrobců jsou často tak autentické, že jsou od pravých k nerozeznání. Zaujala nás série Selection Oak. Kterou má ve své nabídce italský výrobce Rex. Série keramické dlažby a obkladů Rex Selection Oak je velmi zdařilou imitací přírodního dřeva - dubu. Přirozená krása dubového dřeva vytváří nenapodobitelnou atmosféru v bytovém interiéru.  Škála barev v sérii Rex Selection Oak zahrnuje šest nádherných odstínů, vybraných s pečlivou přesností, evokují atmosféru lesa.

 

Barevné tóny jsou laděny do odstínů hnědé, černé, béžové, šedé a bílé barvy (Rex Selection Oak Amber Oak, Rex Selection Oak Black Oak, Rex Selection Oak Brown Oak, Rex Selection Oak  Cream Oak, Rex Selection Oak Gray Oak, Rex Selection Oak White Oak). Vzhled dřevěných desek umocňují velké formáty, které umožňují snadnou pokládku s minimem spár. K dispozici jsou velikosti 15 x 90 cm, 20 x 120 cm, 20 x 180 cm, 26,5 x 280 cm, 15 x 120 cm, 15 x 90 cm a 22,5 x 90 cm. Zajímavého vzoru na podlaze dosáhneme kombinací více formátů. Povrch série Rex Selection Oak věrně vykresluje struktura dřeva s jeho nuancemi a je hladký a matný. V nabídce je také strukturovaný povrch, který je protiskluzový, a který se vyrábí ve velikosti 15 x 90 cm. Strukturovaný povrch je proto vhodný do exteriérových prostor a okolí bazénů. Nabídka série Rex Selection Oak je doplněna o dekory v základních barvách, které tvoří různě dlouhé a široké pásky. Dokonalý design série umožňuje Rex Selection Oak neobvyklé kombinace přírodního dřeva s mramorem, nebo s kamenem. Nádherný vzhled dubového dřeva série Rex Selection Oak vynikne v celém bytovém interiéru a harmonicky ladí i s ostatními sériemi tohoto výrobce. Špičková imitace dřeva vnese do vašich domovů estetickou a relaxační náladu. Série Rex Selection Oak je také vysoce odolná vůči opotřebení, snadno se udržuje a čistí.

 

Rex SelectionOak 3

Spolupráce italského výrobce Rex s designérem Nicolou Trussardim vznikla na počátku osmdesátých let a nabídla novou koncepci bytového designu. Tím vznikly série keramických dlažeb a obkladů, které získaly exkluzivní pojem na světovém trhu. V dnešní době průběžné zapojování designérů a architektů přispívá k rozvoji a dosažení vysoce kvalitních výrobků s vysokou estetickou a technologickou kvalitou. Pokud hledáte inspiraci pro rekonstrukci bytu či chaloupky, spoutu zajímavých nápadů naleznete i na stránkách studia koupelen.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Caesar
Sichenia
Cerdomus
Ariana Valverde
Lord