Znáte z našeho katalogu

Banner

Rex - série Alabastri di Rex

Rex AlabstriDiRex 1Přírodní vzhled drahého kamene zvaného onyx se stal předlohou pro skvostnou sérii keramické dlažby a obkladů Rex Alabastri di Rex.  Série patří k novinkám roku 2013 a navazuje na další série tohoto výrobce, jako je I Bianci a I Marmi. Přírodní onyx je pro své využití v interiérech málo vhodný, protože je měkký a nasákavý, takže se může využívat jen v omezených možnostech.

 

Rex AlabstriDiRex 4 Série keramické dlažby a obkladů Rex Alabastri di Rex díky své špičkové kvalitě prakticky žádné omezení nemá a může se použít téměř kdekoli. Velké formáty této série jej předurčují pro montáž v zátěžových a na velkých plochách. Retifikovaný, probarvený a mrazuvzdorný střep umožňuje použití na podlahy i stěny interiérů i exteriérů. Série Rex Alabastri di Rex se vyrábí ve velikostech 80x80 cm, 60x120 cm a 80x180 cm, a celek tak působí opticky čistě a jednolitě.

 

 

V nabídce najdeme šest úchvatných odstínů, které jsou pomocí digitálního tisku naprosto věrohodné a dokonalé. Půvabné lomy a nuance barev jsou voleny do odstínů bílé, béžové, růžové, modré, zelené, šedé a černé (Rex Alabastri di Rex Bianco, Rex Alabastri di Rex Madreperla, Rex Alabastri di Rex Miel, Rex Alabastri di Rex Ambra, Rex Alabastri di Rex Bamboo, Rex Alabastri di Rex Smeraldo, Rex Alabastri di Rex Zaffiro, Rex Alabastri di RexFumeé). V základních barvách je volena i mozaika s lesklým povrchem, která má velikost 3x15 cm. Díky lesku a barevným nuancím vytváří mozaika třpytivý a zářivý vzhled. V návaznosti na moderní trendy byla vyrobena mozaika s 3D efektem, jejíž plastický povrch vytváří neotřelé hluboké dojmy. Vrcholem série Rex Alabastri di Rex jsou dekory ve tvaru puzzle, které tvoří nádherný vizuální pohled, navozující pocit vitrážových oken. Půvab a krása drahého kamene série Rex Alabastri di Rex vynikne nejen v koupelnách, ale i ve zbývajících prostorách interiéru. Spolu s mozaikou a dekory vykouzlí naprosto dokonalý a nadčasový styl. Série Rex Alabastri di Rex působí luxusním, elegantním, čistým a vzdušným dojmem, který příznivě ovlivní naše pocity a emoce. Vysoká kvalita série Rex Alabastri di Rex zaručuje neměnný vzhled i po letech používání, také se velmi jednoduše čistí a udržuje.

 

Rex AlabstriDiRex 2

Výrobcekeramické dlažby a obkladů Rex Ceramiche Artistiche spolupracuje s odborníky a mistry vybranými z různých oborů, což přináší jedinečné výsledky v oblasti transformace a personalizace hmoty. Na počátku osmdesátých let ve spolupráci s designérem Nicola Trussardim založila novou koncepci bytové dekorace, což jí elegantně vytvořilo exkluzivní místo na trhu s obklady a dlažbou. Rozmanitost materiálů a stylů luxusních keramických obkladů a dlažby Rex Ceramiche Artistiche jsou ideální do všech prostor bytového i komerčního interiéru. Disponují špičkovou estetickou i technologickou kvalitou, vynikají prestižním designem a stylem.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Rako
Dado Ceramica
Sant'Agostino
Savoia Italia
Etruria