Znáte z našeho katalogu

Banner

Rex - série Horn

Rex Horn 1Italský výrobce Rex neustále překvapuje dokonalým designem a kvalitou svých keramických dlažeb a obkladů.  Ve svých sériích nabízí luxusní imitace přírodních produktů v mnoha formátech. Pro ty, kteří vyznávají přírodní a elegantní styl nabízí unikátní sérii, které interpretuje bohatost přírody, a nazval ji Horn.

 

Rex Horn 2 Série Rex Horn je plná bohatých smyslných odstínů v jemných přechodech, které spolu s hebce saténovým povrchem vytváří luxusní a vřelý pocit. Chromatické barevné kontrasty jsou k dispozici ve třech barvách, v béžové, hnědé a černé (Rex Horn Light, Rex Horn Warm, Rex Horn Dark). Formáty 60 x 80 cm, 60 x 60 cm a 20 x 60 cm umožňují variabilní a harmonické kombinace.  Nabídku série Rex Horn dolňuje  nádherná mozaika ve velikosti 3 x 3 cm, která vytváří měkkou hru barev. Dekory, mající vzhled lamel, jsou vyrobeny ve formátu 40 x 40 cm, na plochách stěn působí velmi efektně. Nejen formáty, ale i jednotlivé barevné variace nabízejí další možnosti kreativních kombinací, které můžeme různě skládat, čímž docílíme atraktivního a přitom harmonického celku. Pokud si zvolíte jednu barvu, docílíte tím vizuálně elegantního a smyslného vzhledu. Další možnosti kombinací nabízejí další série tohoto výrobce. Např. kombinace se zlatou barvou série Rex Gold působí přímo luxusně a velkolepě. Keramické obklady a dlažba Rex Horn vyniknou v celém bytovém interiéru, je vhodná jak do koupelen, kuchyní, ložnic či obývacích pokojů. Vykouzlí relaxační a luxusní atmosféru, která podtrhne teplo domova.  Své využití najde také v komerční sféře, jako jsou obchody, hotely a restaurace, kterým dodá pocit serióznosti a elegance. Série Rex Horn vyniká také špičkovou technologickou kvalitou, nepodléhá opotřebení a snadno se udržuje a čistí.

 

Rex Horn 3

V roce 1968 ve Fiorano Modenese byla založena výroba keramičky Rex, která od té doby patří mezi špičky na světovém trhu. Exkluzivní design, grafika a vysoká kvalita produktů dává prostor širokým možnostem v užití keramických obkladů a dlažby. Rozmanitost materiálů a stylů keramických obkladů a dlažby Rex jsou ideální do všech prostor bytového i komerčního interiéru. Tuto sérii a mnoho dalších nalezenete i na stránkách studiokoupelen.cz.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Monocibec
Gardenia Orchidea
Naxos
Giavelli
Graniti Fiandre