Znáte z našeho katalogu

Banner

Rex - série I Bianchi di Rex

Rex BianchiDiRex 1Mramor patří již celá staletí k vyhledávaným prvkům, které svou fascinující krásou zdobí každý interiér. V oblasti keramické dlažby a obkladů patří imitace mramoru k nejžádanějším designům. Svou roli má jistě i fakt, že oproti přírodnímu produktu jsou keramické obklady a dlažby nejen levnější, ale mají také dokonalý vzhled a vyšší odolnost vůči opotřebení.

 

Rex BianchiDiRex 2 Vzhled mramoru můžete použít snad všude. Interiéry, kde je použit mramor, tak dostanou elegantní a luxusní styl.  Série keramické dlažby a obkladů Rex I Bianchi di Rex v souladu s požadavky světového trhu nabízí čtyři varianty nádherných barevných odstínů a nuancí mramoru. U všech je základem bílá barva. Vzor Paonazzetto tvoří bílý základ s fialovým žilkováním. Vzor Calacata jiskří bílou a zlatou barvou. Jemný zrnitý a teplý vzhled se světlým žilkováním nabízí vzor Bianco Sorrento. A vzor Palissandro připomíná vzácný onyx s jeho charakteristickým žilkováním.  Série se vyrábí s přírodním i lesklým povrchem. K dispozici jsou velikosti 22,5 x 45 cm, 60 x 60 cm, 45 x 45 cm, 60 x 120 cm, 60 x 60 cm, 15 x15 cm, 80 x180 cm. V nabídce najdeme také dva druhy mozaiky. Obdélníková má velikost 3 x 15 cm, a druhá, mající 3D efekt má velikost 3 x 3 cm. Velké formáty jsou velmi populární, protože umožňují snadnou pokládku s minimálními spárami. Opticky tak působí jednolitě a čistě.

 
Rex BianchiDiRex 3

Série Rex I Bianchi di Rex se významně doplňuje se sérií Le Essnze di Rex, která má vzhled přírodníh dřeva a s mramorem dokonale ladí. Interiér pak působí elegantně a vřele. Série Rex I Bianchi di Rex je univerzální a je vhodná nejen do koupelen, ale také do ložnic, či obývacích pokojů. Vytváří luxusní a zářivý interiér, který navodí příjemnou atmosféru. Série Rex I Bianchi di Rex vyniká také vysokou odolností vůči opotřebení, a snadnou údržbou a očistou.

 

Špičková kvalita a luxusní design značky Rex umožňují všestranné využití keramických dlažeb, obkladů a mozaik nejen v moderních koupelnách a kuchyních, ale také ve zbývajícím bytovém interiéru.  Kouzlo sérií výrobce Rex vynikne také v komerčních prostorech, jako jsou hotely, butiky a rezidence. Rex nabízí dokonale imitace přírodních produktů, jako je mramor, kámen a dřevo, které jsou od originálů k nerozeznání. 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cedir
Settecento
Gardenia Orchidea
Sicis
Extraforte