Znáte z našeho katalogu

Banner

Rex - Taiga

Rex Taiga 1

Přírodním vzhled dřeva v keramických dlažbách je stále velmi žádaný, tak není divu, že současní výrobci keramických produktů přicházejí na trh neustále s novými vzory a barvami, které čerpají v rozmanité přírodě celého světa. Imitace dřeva je jedním z nejoblíbenější a nejpoptávanější imitací na trhu. Výrobce Rex, nabízí v několika sériích, dokonalé imitace dřeva, které vás zaujmou na první pohled.

 

Rex Taiga 3 Přírodní dřevo zachycující momenty exotické krajiny v přirozené kráse se stalo inspirací pro nádhernou sérii keramické dlažby a obkladů Rex Taiga. V sérii jsou zachyceny přirozené nesrovnalosti a nedokonalosti přírody, které jsou umocněny chromatickou barevností. Čtyři barvy připomínají čtyři teplé odstíny ročních období, jako je šedá, bílá, hnědá a černá (Rex Taiga Sommer, Rex Taiga Host, Rex Taiga Var, Rex Taiga Vinter). Dvě velikosti - 15x60 cm a 15x90 cm spolu s barevnými odstíny nabízejí možnost geometrických i barevných kombinací. Série je doplněna mozaikou v základních barvách ve formátu 2,7x2,7 cm, která působí jemným a harmonickým dojmem. Také dekory, které tvoří úzké lamely ve formátu 15x45 cm, vytvářejí na plochách půvabný a hřejivý pocit. Mozaika složená z různě dlouhých a širokých kusů rozšiřuje další možnosti kreativních kombinací při realizaci prostorů. Design série Rex Taiga je vytvořen tak, aby našel široké spektrum využít, jak v interiérech, tak ve venkovních prostorách. Kouzlo a sofistikovaný vzhled série Rex Taiga vynikne v moderních koupelnách, kuchyních, obývacích pokojích, halách, verandách, terasách apod. Univerzální vzhled této série se přizpůsobí téměř jakémukoli stylu, s kterým vytvoří úchvatnou symbiózu. Série Rex Taiga je vysoce odolná proti opotřebení a fyzikálnímu i chemickému namáhání, a svůj dokonalý vzhled si zachová dlouhá léta. Také se velmi jednoduše čistí, postačí nám k tomu teplá voda a obyčejný čisticí prostředek.

 

Rex Taiga 4

Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Rex Ceramiche Artistiche je značkou elegance a estetické krásy, která je inspirována drahými přírodnímu materiály, jako je kůže, dřevo, mramor či kámen. Rozmanitost materiálů a stylů luxusních keramických obkladů a dlažby Rex Ceramiche Artistiche jsou ideální do všech prostor bytového i komerčního interiéru. Disponují špičkovou estetickou i technologickou kvalitou, vynikají prestižním designem a stylem. Rex Ceramiche bylazaložena v roce 1968 ve Fiorano Modenese. Mezi špičky na světovém trhu se dostala díky exkluzivitě grafiky a širokým možnostem užití obkladů a dlažby. Další série od výrobce Rex Ceramiche a mnoho inspirace pro své vlastní bydlení naleznete i na studiokoupelen.cz.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Rako
Supergres
REX
Francesco De Maio
Pastorelli