Znáte z našeho katalogu

Banner

Sant Agostino - série Earth

Obr. 3SANTAGOSTEARTHKrásnou imitaci kamene hned ve třech barevných odstínech nám představuje kolekce, kterou keramička Sant Agostino nazvala Earth. Tato Italská keramická společnost, sídlí v Sant Agostinu a jedná se o společnost s dlouholetou tradicí, protože byla založena již v roce 1964 nedaleko Ferrara. Zajímavostí je, že keramička je od svého založení v rukou rodiny jejího zakladatele, který zvolil velmi dobrou strategii a keramičku postavil na místě hodně geograficky vzdáleném veškerému keramickému „dění“, které se v Itálii soustřeďovalo do jednoho místa. To byl strategicky velmi dobrý tah.

 

Obr. 1SANTAGOSTEARTH Jednou ze sérií, která představuje keramické dlažby, které můžeme použít jak na podlahy tak stěny je série, nesoucí název Earth. Je vyrobena, jak již bylo zmíněno, v krásné imitaci kamene, která je vyrobena pomocí inovativní technologie, digitálním in-jet tiskovým systémem. Tato technologie, která byla vyvinuta pro keramickou výrobu, nabízí téměř neomezené možnosti reprodukovat obraz velmi přirozeně, takže z estetického hlediska přináší velmi vynikající výsledky, dlaždice vypadá jako skutečný kámen. Tato technologie umožňuje reprodukovat jakýkoli druh nuancí, tónů, odstínů, které je možno čerpat z přírodních kamenů. Technologie in-jet je také velmi šetrná k životnímu prostředí, inkousty, kterými se pracuje, jsou spotřebovávány ze 100 %, bez odpadu znečišťujícího životní prostředí.

 

Obr. 2SANTAGOSTEARTH

Dlažby série Earth, které můžeme použít jak na podlahy, tak stěny se hodí do každého interiérů, kde vytvoří nadčasové, velmi elegantní prostředí. Vyrábí se ve třech barevných odstínech, najdeme zde několik formátů např. 45x45 cm, 30x60 cm, 30x30 cm a 15x15cm. Odstíny barev jsou velmi jemné, v barvách půdy a kamene – šedé a béžové. Součástí série Sant Agostino Earth jsou mozaiky. Vybírat můžeme mezi čtvercovou ve velikosti 6x6 cm, nebo složenou z různě dlouhých a širokých pásků, či mozaikou s hladkým či strukturovaným povrchem.

 

Sant'Agostino vyrábí své keramické obklady a dlažby výhradně na území Itálie. Tato rodinná firma neustále investuje do inovace svých výrobků a technologických postupů. Vyrábí obklady a dlažby, které jsou konkurence schopné a dokáží technicky i esteticky splňovat požadavky světových trhů. S výrobky společnosti Sant Agostino přinesete do své koupelny či dalšího interiéru Vašeho domova harmonii, protože jsou inspirovány přírodou. Vytvoříte prostředí, které bude elegantní, odolné a odmění se Vám velmi snadnou údržbou.  

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Vogue
Refin
Etruria
Kronos
Ceramica Magica