Znáte z našeho katalogu

Banner

Sicis - Basic

Sicis BasicPokud hledáte do svých domovů něco originálního, nadčasového a luxusního, zcela jistě vás zaujmou dekorované mozaiky Sicis Basic. Série mozaik Sicis Basic nabízí hru kontrastů mezi plným a prázdným, světlem a stínem, plností a transparentností. Série vyniká širokou škálou barev, tvarů a materiálů a nabízí neobvyklé estetické možnosti kombinací.

Sicis Basic2 Hlavním materiálem v sérii Sicis Basic je keramika a sklo, jež jsou kombinovány s kovovým vzhledem. Výsledkem je naprosto ohromující dekorativní efekt, který vyniká nádhernými grafickými motivy a texturami, které vytvářejí jedinečné prostředí. Dekorativní série Sicis Basic obsahuje dvanáct barev v mnoha tvarech a formátech, které se přizpůsobí téměř jakémukoli prostředí. Barevná škála zahrnuje jak zemité a přírodní odstíny, tak výraznější a živější barvy. Různě ozdobené tvary čtverečků, obdélníků, kroužků, oválů vytvářejí nádherné zvory a ornamenty, které jsou doslova šperkem každého interiéru. Některé mistrovské varianty působí jako vyšívaná krajka, a dodávají pocit vzdušnosti a lehkosti. Dekorativní design série Sicis Basic vynikne na podlahách i stěnách interiérů, jako jsou koupelny, pokoje, ložnice apod. Špičková kvalita zaručuje odolnost vůči opotřebení, chemickému i fyzikálnímu namáhání a také snadnou očistu.

Španělský výrobce keramických mozaik Sicis je známý svým uměleckým pojetím v oblasti mozaik. Sicis
neustále vytváří nové koncepty skleněných i keramických mozaik, které vynikají dokonalým designem a propracováním. Výrobce Sicis spolupracuje s významnými návrháři a studii, které pojímají každou sérii
Sicis Basic4 jako jedinečný příběh. Široká nabídka sérii zahrnuje mozaiky speciálně vytvořené jako obrazy, fotografie, krajiny, ornamenty, motivy, zkrátka vše, na co si jen dokážete vzpomenout. Výrobce Sicis nabízí také možnost výroby osobních zakázek, kdy vytvoří mozaiku podle vlastních potřeb, ať už se jedná o portrét, či cokoli jiného. Sicis to je průlom a umělecký design v oblasti moderních mozaik. Pokud i vy zařizujete interiér a tato série vás svým jedinečným vzhledem zaujala, navštivte stránky studia koupelen, najdete tam spoustu inspirace.

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Naxos
Rako
Villeroy & Boch
Graniti Fiandre
Powergres