Znáte z našeho katalogu

Banner

Sicis - Colibri

Sicis Colibri 3Sérií Colibri navazuje výrobce Sicis na pompézní italský styl v moderní interpretaci. Řemeslně zpracovaná mozaika je ručně broušená a tím vytváří bohatě svítivý povrch, který odráží světlo. S pomocí zlata a platiny dochází k realizaci výjimečného vzhledu. Skleněná mozaika Sicis Colibri vyniká širokým spektrem barev, které připomínají barvy drahých kamenů a kovů.

 

Sicis Colibri 2 Colibri se vyrábí ve velikostech 1x1 cm a 1,5x1,5 cm, ale na přání zákazníka je výrobce schopen vyrobit jakýkoli formát i tloušťku. Série Sicis Colibri vytváří reflexní a zářící světlo, které se leskne duhovými odlesky.  To přináší dynamický efekt do prostoru a zaujme především ty, kdo hledá do svého domova něco jedinečného. Design této série poskytuje příjemné hmatové i vizuální nuance a může se kombinovat i s dalšími sériemi výrobce Sicis. Série Sicis Colibri má všestranné využití a můžeme jí zdobit podlahy i stěny bytových i komerčních interiérů. Nádherné barevné kombinace a vysoký lesk působí originálním, svěžím a luxusním dojem. S její pomocí si na plochách můžete vytvořit zajímavé a originální vzory. Tato luxusní série vynikne v každém prostředí, ať už dáte přednost klasickému stylu, nebo moderně. Výsledek bude vždycky krásný a dokonalý.


Sicis Colibri 4

Sicis je světově uznávaným výrobce, luxusních skleněných a keramických mozaik, které vynikají originalitou a špičkovou kvalitou. Sicis pojal výrobu mozaik ne jako klasický obkladový produkt, ale jako osobnostní vyjádření svého stylu a estetického cítění. V nabídkách výrobce Sicis najdeme velké množství možností, které kreativním způsobem vyzdvihuje pocit domova jako základní potřebu. V sériích najdeme mozaikové portréty, obrazy, panorama, postavy známých osob apod. Umělecký design značky Sicis zanechá v každém kouzlo vznešené krásy a luxusu.

Pokud se vám tato série líbí, mnoho dalších od výrobce Sicis naleznete na stránkách studiokoupelen.

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Villeroy & Boch
Edilgres
Garfloor
Edilcuoghi
Lord