Znáte z našeho katalogu

Banner

Sicis - Colibri

Sicis Colibri 3Sérií Colibri navazuje výrobce Sicis na pompézní italský styl v moderní interpretaci. Řemeslně zpracovaná mozaika je ručně broušená a tím vytváří bohatě svítivý povrch, který odráží světlo. S pomocí zlata a platiny dochází k realizaci výjimečného vzhledu. Skleněná mozaika Sicis Colibri vyniká širokým spektrem barev, které připomínají barvy drahých kamenů a kovů.

 

Sicis Colibri 2 Colibri se vyrábí ve velikostech 1x1 cm a 1,5x1,5 cm, ale na přání zákazníka je výrobce schopen vyrobit jakýkoli formát i tloušťku. Série Sicis Colibri vytváří reflexní a zářící světlo, které se leskne duhovými odlesky.  To přináší dynamický efekt do prostoru a zaujme především ty, kdo hledá do svého domova něco jedinečného. Design této série poskytuje příjemné hmatové i vizuální nuance a může se kombinovat i s dalšími sériemi výrobce Sicis. Série Sicis Colibri má všestranné využití a můžeme jí zdobit podlahy i stěny bytových i komerčních interiérů. Nádherné barevné kombinace a vysoký lesk působí originálním, svěžím a luxusním dojem. S její pomocí si na plochách můžete vytvořit zajímavé a originální vzory. Tato luxusní série vynikne v každém prostředí, ať už dáte přednost klasickému stylu, nebo moderně. Výsledek bude vždycky krásný a dokonalý.


Sicis Colibri 4

Sicis je světově uznávaným výrobce, luxusních skleněných a keramických mozaik, které vynikají originalitou a špičkovou kvalitou. Sicis pojal výrobu mozaik ne jako klasický obkladový produkt, ale jako osobnostní vyjádření svého stylu a estetického cítění. V nabídkách výrobce Sicis najdeme velké množství možností, které kreativním způsobem vyzdvihuje pocit domova jako základní potřebu. V sériích najdeme mozaikové portréty, obrazy, panorama, postavy známých osob apod. Umělecký design značky Sicis zanechá v každém kouzlo vznešené krásy a luxusu.

Pokud se vám tato série líbí, mnoho dalších od výrobce Sicis naleznete na stránkách studiokoupelen.

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Graniti Fiandre
Casamood
Casalgrande Padana
Klinker Sire
Ceramica di Sirone