Znáte z našeho katalogu

Banner

Sicis - Iridium

Sicis Iridium 3Mozaika jako obkladový materiál interiéru je stále velmi žádaná a tak se současní výrobci přehánějí v nabídce různých a atypických produktů. Sicis patří mezi přední světové výrobce keramické a skleněné mozaiky, které vynikají jak špičkovou kvalitou, tak dokonalým a originálním designem. Aby jste si vytvořili lepší představu o tom, jaké série vlastně firmy Sicis nabízí, můžete navštívit online fotogalerii, kde naleznete nejen tuto konkrétní série (Sicis Iridium), ale i mnoho dalších.

 

Sicis Iridium 1 V návaznosti na moderní styly nabízí výrobce Sicis sérii skleněné mozaiky s duhovým efektem s názve Sicis Iridium. Mozaika Sicis Iridium odráží dopadající světlo, které se přeměňuje v kontrastní efekty, jako je změna barev a lesku. Série Sicis Iridium je navržena tak, aby byla použita v jakémkoli bytovém interiéru, kde dodé prostorům lehkost a harmonii. Povrch mozaiek připomíná mořské škeble a to právě díky jejich typickému duhovému lesku. V nabídce najdeme širokou škálu více jak čtyřiceti barev v teplých i studených odstínech a ve velikosti 1,5x1,5 cm. Barevné odstíny jsou díky přítomnosti přírodních mateiálů přirozeně rozdílné a zářivé. Extra vysoký lesk a duhový efekt série Sicis Iridium upřednostňují ke svým realizacím uznávaní designéři, architekti a návrháři na celém světe. Barevné odstíny a snadná manipulace umožňuje využít sérii Sicis Iridium na podlahy i stěny téměř všude, kde vytvoří třpytivý a barevný efekt. Je možno ji kombinovat s ostatními sériemi výrobce Sicis, a vytvořit tak osobitý interiér. Nedoporučuje se ale do vysoce zátěžových prostor. Série Sicis Iridium se vyznačuje energickým a smyslným designem, který pocitově působí svěže a vřele. Dodá prostorům vyjímečný, moderní a nadčasový styl.

 

Sicis Iridium 2

Italský výrobce Sicis pojal výrobu mozaiek jako osobní vyjádření svého stylu a estetického cítění. V nabídkách výrobce Sicis najdeme velké množství možností, které kreativním způsobem vyzdvihuje pocit domova jako základní potřebu. V sériích najdeme mozaikové portréty, obrazy, panorama, postavy známých osob apod. Umělecký design značky Sicis zanechá v každém kouzlo vznešené krásy a luxusu.

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramiche del Conca
Marca Corona
Ceramica Magica
Garfloor
Powergres