Znáte z našeho katalogu

Banner

Sicis - série Flower

Schránka 02Oblíbené mozaiky mohou mít i zcela jiné pojetí, než na jaké jsme zvyklí z klasických sérií. Mistrem v oboru mozaik je zcela jistě italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Sicis, který nabízí širokou škálu netradičních vzorů, barev a povrchů. Téma, které provází celou sérii skleněné mozaiky Sicis Flower je obsaženo už v názvu. Série Sicis Flower čerpala inspiraci v přírodě a v jeho velkolepé barevnosti.

 

 

Sicis Flower 1 Tradiční téma květin je zde zpracováno mnoha barevnými nuancemi, které vytvářejí neobyčejný pocit. Síla barev, tvarů a lesku dotváří nápaditě design interiérů. Série Sicis Flower se vyznačuje chromatickými barvami slunečnic, narcisů, sedmikrásek, ušlechtilých růží, leknínů, sasanek, lilií, tulipánů apod. Díky rozdílným materiálovým konzistencím dává série Sicis Flower celou řadu zabarvení a pocitových nuancí. Při vstupu do místností, kde jsou nabízené vzory série Sicis Flower získáte pocit, že jste se ocitli v obrovském virtuálním a mírumilovném světě. Série Sicis Flower nabízí celou řadu dekorativních řešení pro všechny prostory interiérů. K dispozici jsou panely mozaikových obrazů 120x120 cm a 150x290 cm. Série Sicis Flower vytvoří v každém prostředí barevně bohatý a umělecký design, který příjemně ovlivní naše smysly a emoce.

 

Sicis Flower 2

Italský výrobce keramických i skleněných mozaik Sicis se od počátku svého vzniku zaměřil na netradiční a umělecké pojetí obkladových ploch. S pomocí řemeslné zručnosti italských mistrů a moderní technologie výroby nabízí mozaiky s vysokou technologickou kvalitou a exkluzivním designem. V sériích najdeme mozaikové portréty, obrazy, panorama, postavy známých osob apod., které jsou doslova uměleckými díly. Nechte se inspirovat nabídkou výrobce Sicis a oživte svůj interiér barevnou krásou a harmonií.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Magica
Piemme
Levantina by Techlam
Cedir
Alaplana Ceramica