Znáte z našeho katalogu

Banner

Sicis - série Sicistone

Sicis SiciStoneCollection 2Italský výrobce mozaik Sicis patří ke špičkám ve svém oboru, a je známý svými unikátními sériemi luxusních mozaik, které zaujmou osobitým designem. V excelentních sériích Sicis najdeme nekonečné řady možností, které kreativním způsobem vyzdvihnou pocit domova na základní styl. V sériích značky Sicis najdeme nádherné umělecké kreace, mozaikové portréty, obrazy, panorama, postavy známých osob apod., které významně posunou mozaiku na vrchol uměleckého pojetí bytového interiéru.

 

Sicis SiciStoneCollection 1 Netradiční a umělecké zpracování exkluzivní keramické mozaiky série Sicis SiciStone, patří k novinkám letošního roku a nepochybně každého okouzlí svou vyjímečnou. Základem pro tuto výjimečnou sérii se staly drahé kameny mramoru a onyxu, které jsou vloženy do skla, nebo drahých kovů, jako je zlato, či platina.  Při výrobě byla použita technika řezání vodním paprskem, která vytvoří mimořádně působivý obrys mozaik, jež se pak ručně umístí do drahého kovu a skla tak, že vyniknou speciální křivky a detaily drahého kamene, jako je jeho vzor a barevné nuance.

 

Sicis SiciStoneCollection 3 Série Sicis SiciStone collection se vyrábí v široké škále barevných odstínů, vzorů a dekorovaných prvků, které umožňují vytvoření interiéru s neobyčejně osobitým a exkluzivním vzhledem. Mozaiky mají lesklý i přirozeně matný povrch a dotvoří nápaditě každý interiér. Řada netradičních vzorů zahrnuje geometrické tvary, ornamenty, květinové motivy, zvířata či portréty, které na stěnách působí jako umělecký obraz, nebo zářivá celoplošná tapeta. Série Sicis SiciStone collection vytváří také mimořádně působivé vizuální a hmatové pocity, které příjemně ovlivní naši náladu. Série Sicis SiciStone collection disponuje univerzálním a všestranným využitím, a můžeme jí nápaditě ozdobit podlahy i stěny bytových i komerčních interiérů. Různé kreativní možnosti a kombinace, nádherné barevné odstíny a lesk vytvoří originální, svěží a luxusním styl každého obydlí. Tato luxusní série vynikne v každém prostředí, ať už dáte přednost klasickému stylu, nebo moderně. Výsledek bude vždycky čistý, krásný a prostě dokonalý. Pokud hledáte inspiraci, jak by měl Vás byt vypadat, podívejte se na fotogalerii studia koupelen, kde najdete mnoho zajímavých nápadů a řešení.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Musis
Klinker Sire
Antiche Fornaci D'Agostino
FAP
Dado Ceramica