Znáte z našeho katalogu

Banner

Tau - Andina

Tau Andina 1Španělský výrobce Tau pružně reaguje na moderní trendy, které upřednostňují přírodní barvy a harmonický styl. Právě přírodní a elegantní odstíny, design tkané látky a půvabné květinové dekory jsou zastoupeny v sérii keramických obkladů a dlažby Tau Andina.

 

 

Tau Andina 2 Najdeme zde barvu béžovou, korálově červenou, hnědou a modrou (Tau Andina Beige, Tau Andina Coral, Tau Andina Azul, Tau Andina Wengue). Tóny barev působí sametovým a hřejivým dojmem. Formát obkladů je 25x36,5 cm, a dlažby 31,6x31,6 cm. Barevné odstíny působí jemným a střídmým dojmem, ale přesto vytvoří moderní a vřelé prostředí. Barvy jsou voleny tak, že mezi sebou harmonicky ladí a nabízejí možnosti variabilních kombinací. Dekory a listela jsou zdobeny kresbou květin v základních barvách a prostory oživí a odlehčí. Motivy květin jsou vyvedeny jemně, ale přitom výrazně a působí svěžím dojmem. Série Tau Andina je vhodná do koupelen, kde vnese příjemný a klidný pocit. Ač může působit neutrálním dojmem, přesto navodí originální a kreativní styl, který nabízí zajímavé hmatové i vizuální nuance, jež příjemně pohladí naše smysly. Série Tau Andina vyniká také špičkovou technologickou kvalitou, snadno se udržuje a čistí. Je vysoce odolná vůči opotřebení a zachovává si svůj dokonalý vzhled i po létech.

 

Tau Andina 3

V sériích výrobce Tau najdeme veškerý sortiment týkající se keramických glazovaných obkladů a dlažeb, určených pro realizace bytových a komerčních interiérů i exteriérů. Výrobce Tau je známý svou exkluzivní kvalitou a dokonalým designem. Svou technologickou kvalitu neustále zlepšuje a také investuje do průzkumu nových technologií, tak aby byla kvalita produktů co nejvyšší. Tau se díky inovacím dokonce stal jedním z prvních podniků, které začali používat nové tzv. tunelové pece a upustili od starých arabských. Právě vysoká kvalita keramických produktů umožňuje použít je téměř všude, v souladu s požadavky zákazníků a prostředí. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cir
Appiani
Ceramica di Sirone
Garfloor
Ariostea