Znáte z našeho katalogu

Banner

Tau - Atlas

Tau Atlas1Sháníte keramickou dlažbu, která imituje kámen s jeho přirozenými nuancemi? Chtěli byste si pořídit co nejvěrohodnější imitaci a máte pocit, že je to vše na jedno brdo? Pak Vám představujeme novinku španělského výrobce Tau, který je známý svými dokonalými imitacemi přírodních produktů a precizní kvalitou. Tau uvedl na trh novou sérii keramické dlažby a obkladů s názvem Atlas, která, jak jsme naznačili, evokuje přírodní kámen, nejen vzhledem, ale i povrchovou strukturou.

 

Tau Atlas2 Neobyčejně vydařená série Tau Atlas nabízí vzhled kamene v pěti barevných odstínech. Najdeme zde odstín bílé, béžové, pískové, šedé a černé barvy. V sérii Tau Atlas je kresba lomů, přechodů a stínování velmi citlivě a pečlivě vykreslena. Také jemně strukturovaný povrch ještě více podtrhne harmonický vzhled kamene. Barvy jsou velmi elegantní a a jsou voleny tak, že je bez obav můžeme použít do všech prostor interiéru i exteriéru. Série Tau Atlas se vyrábí ve formátech 60x60 cm a 30x60 cm, které se spolu mohou kombinovat, a tím vytvoříme příjemný vzor na ploše. O oživení se postará mozaika ve formátu 5x5 cm, která je vhodná jak na celé plochy, tak i jako dekorovaný prvek. Mozaiku tvoří kousky kamene, kdy jednotlivé kostičky mají jiný odstín a celkově působí přirozeně a zároveň zářivě. Na stěny je určena mozaika, která má vzhled lámaného kamene, a která působí příjemně na pohled i na dotek. Pokud ale bude chtít dodat prostoru ještě více na eleganci, můžete požít dekory, kdy vzhled kamene je doplněný náznakem pruhů. Tento dekor navodí v prostoru pocit vzdušnosti a harmonie. 

 

Tau Atlas3

Série keramické dlažby a obkladů Tau Atlas má vynikající technologickou kvalitu, a tak je vhodná do všech interiérových a exteriérových prostor. Špičková kvalita série Tau Atlas zaručuje odolnost vůči opotřebení, poškrábání, je také odolná vůči povětrnostním vlivům, slunečnímu záření apod. Nemusí se nijak zvlášť udržovat, k očistě postačí teplá voda a saponát. Španělský výrobce Tau patří díky neustálým inovacím, přechodům na nejmodernější technologie a pracovní síle vysoce kvalifikovaných pracovníků, k technologicky nejvyspělejším výrobcům keramických dlažeb a obkladů ve Španělsku.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Naxos
Savoia Italia
Marazzi
Edilgres
Casamood