Znáte z našeho katalogu

Banner

Tau - série Breccia

 

Med-Res-Vegas-views Kitchen-wide largeV souladu s nejmodernějšími trendy, které preferují přírodní styl, nabízí výrobce keramické dlažby a obkladů Tau pozoruhodnou sérii s názvem Breccia. Série keramických dlažeb a obkladů Tau Breccia vyniká unikátní a exkluzivní designem mramoru  a vysokým leskem. Dokonalá a autentická kresbou lomů a barevných nuancí, byla dosažena pomocí moderní digitální technologie tisku. 

 

 

Tau Breccia 1 Tak jako v přírodě nenajdeme stejný vzor mramoru, tak i v této sérii najdeme pouze naprosto originální kusy. Zářivý a třpytivý efekt je dosažen nejen díky lesklému povrchu, ale i díky vysoce barevných pigmentů, které navozují transparentní pocit.  Série Tau Breccia se vyrábí ve formátech 32x90 cm, 33,3x92 cm, 44x44 cm a 58x58 cm. Velké formáty vytvoří opticky čistý a jednolitý celek s minimem spár. Můžeme využít jen jedné velkosti, nebo kombinace více velikostí. V obou případech bude prostor působit elegantně a čistě. Série je doplněna mozaikou ve velikosti 2,5x2,5 cm, která opticky oživí prostory. Výrazným dojmem působí dekory s krásnými geometrickými motivy, jež působí svěže a čistě. Také listela s kovovým designem nabízejí další možnosti kreativních kombinací. Špičková kvalita a mimořádný design série Tau Breccia vynikne téměř ve všech prostorách interiérů. Působí nadčasovým, luxusním a harmonickým dojmem. Koupelny i interiérové prostory získají s pomocí keramické dlažby a obkladů Tau Breccia vzdušný, čistý a zářivý efekt.

 

Tau Breccia 2

Španělský výrobce Tau je značkou pro vysokou technologickou kvalitu a špičkový design keramických dlažeb a obkladů. Svou technologickou kvalitu neustále zlepšuje a také investuje do průzkumu nových technologií, tak aby byla kvalita produktů co nejvyšší. Od počátku doby vzniku, tedy od roku 1967 sázel na tradiční postupy, které časem neustále inovoval a zdokonaloval. Proto patří mezi světově uznávané výrobce keramických produktů, kteří získali důvěru náročných zákazníků. V sériích výrobce Tau najdeme širokou škálu produktů, určených pro interiérové a exteriérové realizace. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cedir
Cercom
Naxos
Trend
Pastorelli