Znáte z našeho katalogu

Banner

Versace - série Luxor

Versace Luxor 1Firma Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961 a během několika let se stala jednou z významných keramických společností na světě.  V roce 1997 navázala spolupráci s prestižním návrhářem Gianni Versace a společně nabídli světu luxusní keramické obklady a dlažby s uměleckým designem, v elegantních až tlumených barvách, s charakteristickými bohatými dekorativními prvky, vysokým leskem a ornamenty. V sériích značky Versace se objevuje nadčasová imitace mramoru a drahých kamenů, které navodí pocit luxusu ze starodávných zámků. Ve svých sériích velmi často Versace používá zlatou a stříbrnou barvu a kameny Swarovski.

 

Versace Luxor 2 Fascinující a dokonalý vzhled barevného mramoru, doplněný bohatými zlatě zdobenými dekory v barokním stylu se prezentuje série Versace Luxor.  Klasický starověký styl této série vynikne především v koupelnách a ložnicích. Vybírat si můžeme z pěti elegantních barev, jako je bílá, modrá, růžová, modrá a zelená. Mimořádně umělecký design, který je zastoupený na dekorech a listelách, tvoří zdobné štukování a motivy nádherných, bohatých ornamentů. Také dekory s dobovými portréty a zlatými lístky vytvářejí neopakovatelnou náladu.  Barvy spolu s dekory vytvářejí vyvážený styl plný elegance, luxusu a harmonie, který působí relaxačním a vzdušným dojmem. Základní velikost keramických obkladů je 25x41 cm a dlažby 33,3x33,3 cm. Součástí série je mozaika, která rozzáří a rozsvítí prostor.   Keramická dlažba a obklady Versace Luxor vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc luxusu a atraktivity. Při realizacích v koupelnách působí čistým a zářivým dojmem. Série Versace Luxor vynikne také v reprezentativních prostorách, hotelích apod., kde působí majestátním a honosným dojmem.

 

Versace Luxor 3

Všechny série Versace zaujmou milovníky luxusního, čistého a vzdušného stylu. Vysoký lesk, hra barev, zlata a kamenů podtrhne pocit majestátní krásy a čistoty interiérů. Série značky Versace nabízejí také kreativní možnosti kombinací, kdy každá realizace bude působit jedinečně a dokonale. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Casamood
Majorca Ceramica
Aquileia
Dado Ceramica
Bisazza