Znáte z našeho katalogu

Banner

Versace - série Luxor

LuxorPři zhlédnutí jejich realizacích máte pocit, že jste někde na zámku. V některých sériích výrobce Versace používá zlatou a stříbrnou barvu a také kameny Swarovski. Nabízí se tak nekonečné množství kreativních kombinací při tvorbě bytového interiéru. Versace nabízí keramické obklady a dlažby v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry.

 

vluxor001 Keramická dlažba a obklady Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramická dlažba a obklady Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl.


 

 

vluxor003 Imitací mramoru a bohatými zlaté dekory je zastoupena série keramické dlažby a obkladů Versace Luxor. Série Versace Luxor se vyrábí v pěti jemných barvách, v bílé, modré, růžové, zelené e béžové.  Velikost keramických dlažeb a obkladů Versace Luxor je15 cm. Barvy vytvářejí pudrový vzhled s lesklým povrchem. Sérii keramické dlažby a obkladů Versace Luxor doplňují dekory a listely zdobené štukováním, s motivy různých ornamentů. Taká zde najdeme dekory s dobovými portréty zdobenými lístky v zlatém provedení.  Zajímavým prvkem jsou obklady s plastickými podélnými pásky.

 

vluxor004 Série keramické dlažby a obkladů Versace Luxor působí opravdu honosně a luxusně. Je vhodná do koupelen, které rozzáří leskem a hrou barev a zlata. Své využití ale najde v celém bytovém interiéru, u kterého podtrhne bohatství a luxus. Více dechberoucích realizací můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

 

Spolupráce Gardenia Orchidea a Gianni Versaceho začala v roce 1997. Touto spoluprací bylo dosaženo nebývalých úspěchů a keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na světě. Pod značkou Versace se začaly vyrábět luxusní keramické obklady a dlažbu s moderním designem, v jemných až tlumených barvách s typickými bohatými dekorativními prvky. Série keramické dlažby a obkladů jsou typické zdobnými prvky, vysokým leskem a ornamenty.  Často se objevuje barevná imitace mramoru a drahých kamenů.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Pastorelli
Il Mosaico
Mosaico+
Cisa Ceramiche
Bisazza