Znáte z našeho katalogu

Banner

Versace série Palace Living Gold

versaceGianni Versace je prestižní italský návrhář, který navázal v roce 1997 spolupráci s výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea. Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961 a během několika let se stalo jednou z významných keramických společností na světě. Pod značkou Versace byly světu nabídnuty luxusní keramické obklady a dlažba s uměleckým designem, v elegantních až tlumených barvách, s charakteristickými bohatými dekorativními prvky, vysokým leskem a ornamenty. V sériích se objevuje nadčasová imitace mramoru a drahých kamenů, které navodí pocit luxusu ze starodávných zámků.

 

versace1 Ve svých sériích velmi často Versace používá zlatou a stříbrnou barvu a kameny Swarovski. Italský výrobce Versace nabízí keramickou dlažbu a obklady v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry. Keramická dlažba a obklady Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc luxusu a atraktivity. Při realizacích v koupelnách působí čistým a zářivým dojmem. Vyniknou také v reprezentativních prostorách, hotelích apod., kde působí majestátním a honosným dojmem.

 

 

versace2

Moderní a přitom klasický styl je zastoupený v sérii keramických obkladů a dlažby Versace Palace Living Gold. Série Versace Palace Living Gold vyniká velkým formátem, originálním vzhledem lesklého mramoru, zlatou a stříbrnou barvou a také bohatými dekory, které jsou zdobeny kameny Swarovski. Vyrábí se ve velikostech 20x80 cm a 40x80 cm, které zaručí opticky jednolitý celek s minimem spár. K dispozici je celkem sedm barev, kdy vybírat můžeme mezi odstíny bílé, béžové a šedé. Dekory série Palace Living Gold jsou zdobeny plastickými geometrickými motivy, nebo vzory květin. V nabídce najdeme také mozaiku v základních barvách, nebo barevnou mozaiku, která tvoří proplétaný vzor.  Série dlažeb a obkladů Versace Palace Living Gold působí velmi luxusně a vynikne nejen v koupelnách, ale také v celém bytovém interiéru. Bohatý výběr odstínů a dekorů zaručí nepřeberné možnosti variabilních kombinací. Výjimečný vzhled série Palace Living Gold nesoucí rukopis Gianni Versace vyniká prestižním designem a dokonalou harmonií. Keramická dlažba a obklady Versace Palace Living Gold jsou výjimečné také vysokou technologickou kvalitu a snadnou údržbou.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Apavisa
Edilgres
Ariostea
Cerasarda
Ceramica Vogue