Znáte z našeho katalogu

Banner

Versace - série Palace Stone

PalaceStoneSpoluprací výrobce keramických dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea a módního návrháře Gianni Versaceho začala v roce 1997 a bylo díky ní tak dosaženo nebývalých úspěchů.  Keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na světě. Spoluprací prestižního italského návrháře Gianni Versace a výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea vznikly unikátní série keramických dlažeb a obkladů. 

 

vpalacestone001 Pod značkou Versace se začaly vyrábět luxusní keramické obklady a dlažbu s moderním designem, v jemných až tlumených barvách s typickými bohatými dekorativními prvky. Série keramických obkladů a dlažeb Versace jsou typické zdobnými prvky, vysokým leskem a ornamenty.  Často se objevuje barevná imitace mramoru a drahých kamenů.

Série keramických dlažeb a obkladů Versace Palace Stone je inspirována nádherným designem kamene. Povrch keramických obkladů Versace Palace Stone je hladký i strukturovaný.

 

vpalacestone002 Série Versace Palace Stone se vyrábí v sedmi barvách a ve formátu39,4x39,4 cm 39,4x78,9 cm, 19,7x39,4 cm a 19,7x78,9 cm. V nabídce je velké množství krásných dekorů s geometrickými vzory a s vlnkami, které jsou k dispozici v různých tvarech a formátech, a které nabízejí široké možnosti kreativní tvorby interiéru. Nabídka je rozšířena o mozaiky různých typů a barev. Se sérií Versace Palace Stone je opravdu možné si vyhrát a vytvořit si tak interiér dle vlastního přání.

 

 

vpalacestone003 Série keramické dlažby a obkladů Versace Palace Stone působí příjemným a luxusním dojmem, dokáže koupelny interiér rozzářit, rozsvítit a dodat eleganci a nadčasový styl. Realizace této série můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

 

 

 

vpalacestone007 Keramická dlažba a obklady Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramické obklady a dlažba Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Aparici
Winckelmans
Caesar
FAP
Etruria