Znáte z našeho katalogu

Banner

Versace - série Pavimenti Living

PavimentiItalský výrobce Versace nabízí keramickou dlažbu a obklady v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry. Keramické obklady a dlažby Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramické obklady a dlažby Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl.

vBeigeOro003 Série luxusních keramických dlažeb a obkladů Versace Palace Pavimenti Living vyniká jemnými barvami a zářivým, lesklým povrchem. Vyrábí se v sedmi barevných odstínech s jemným mramorováním ve velikostech 19,7 x 39,7 cm, 19,7 x 19,7 cm, 9,8 x 19,7 cm. Základní barvy jsou doplněny o zlatou a stříbrnou barvu. Zajímavým doplňkem jsou dekory s geometrickými prvky a mozaika v základních barvách.  V nabídce najdeme také listelly s dekorativními motivy a s plastickým vzorem.

 

 

vRosaNero002 Série Palace Pavimenti Living je doplněna spoustou dekorů s portréty, typické ze starodávných časů. Právě velké množství dekorů a doplňků umožňuje nejrůznější variabilní kombinace při realizacích koupelen a celého bytového interiéru. Kolekce Versace Palace Pavimenti Living dokáže interiér rozsvítit a rozzářit, působí velmi elegantně a svěže.

 

 

 

 

vBeigeOro004 Spolupráce výrobce keramických dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea a módního návrháře Gianni Versaceho začala v roce 1997. Touto spoluprací bylo dosaženo nebývalých úspěchů a keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na světě. Spoluprácí prestižního italského návrháře Gianni Versace a výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea vznikly unikátní série keramických dlažeb a obkladů.

 

 

vAlmondBeige001 Pod značkou Versace se začaly vyrábět luxusní keramické obklady a dlažbu s moderním designem, v jemných až tlumených barvách s typickými bohatými dekorativními prvky. Série keramické dlažby a obkladů Versace jsou typické zdobnými prvky, vysokým leskem a ornamenty.  Často se objevuje barevná imitace mramoru a drahých kamenů. O jejich krásách se můžete přesvědčit  na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Keope ceramiche
Francesco De Maio
Settecento
Mirage Granito Ceramico
Sant'Agostino