Znáte z našeho katalogu

Banner

Versace - série Rivestimenti Living

Palace_Riv_LivVersace Rivestimenti Living je název série keramických dlažeb a obkladů, pro kterou je charakteristické zastoupení teplými barevnými odstíny kamene a zajímavými dekory. Jako všechny série i tato disponuje spoustou lesku zlata stříbra. Nádherné dekory jsou zdobeny barevnými propletenými pásky a mozaikou, poskládanou z drobných kamínků. Obzvlášť v sérii Versace Rivestimenti Living vyniknou dekory a listelly, které jsou zdobeny zlatými a stříbrnými plastickými vzory s geometrickými motivy. Také zde najdeme velké množství dekorů na dlažbách, které znázorňují různé motivy a výjevy. Kolekce Versace Rivestimenti Living působí klidným dojmem a vyvolává pocit harmonie. Je vhodná do celého bytového interiéru a zaujme především milovníky luxusního a noblesního stylu.

 

vblackwhite20x40006 Keramická dlažba a obklady Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramické obklady a dlažba Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl. Spolupráce výrobce keramických dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea a módního návrháře Gianni Versaceho začala v roce 1997. Touto spoluprací bylo dosaženo nebývalých úspěchů a keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na svět. Ostatně jejich produkci můžete vidět zde na online fotogalerii koupelen.

 

vRosaNero003 Pod značkou Versace se začaly vyrábět luxusní keramické obklady a dlažbu s moderním designem, v jemných až tlumených barvách s typickými bohatými dekorativními prvky. Série keramické dlažby a obkladů Versace jsou typické zdobnými prvky, vysokým leskem a ornamenty.  Často se objevuje barevná imitace mramoru a drahých kamenů. Italský výrobce Versace nabízí keramickou dlažbu a obklady v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Garfloor
Mosaico+
Gardenia Orchidea
Tau
Panaria Ceramica