Znáte z našeho katalogu

Banner

Vives série 1900

vives-1900Série keramické dlažby Vives 1900 se inspiruje moderními trendy z přelomu 19. století, jak již její název napovídá. V této sérii naleznete dlažbu ve velikosti 20x20, což vám umožňuje snadnější manipulaci a možnost vytvořit si vzhled interiéru (ať už komerčního nebo nekomerčního) přesně podle Vašich představ. A to hlavně vzhled velice netradiční a na první pohled zajímavý. Prostě to, co nikdo jiný nemá.

 

cv-1900-calvet Série 1900 obsahuje dvanáct jednobarevných dlaždic. Můžete si vybrat z celé řady sytých a příjemných barev od bílé přes zelenou až po černou. Hlavní dominantou této série jsou ale dlaždice dekorované. Obrovský výběr z nejrůznějších vzorů a barev Vás ohromí! Najdeme zde klasické černo-bílé kombinace, ale také kombinace několika barev a různých vzorů. Právě díky atraktivnímu rozměru 20x20 můžete z těchto dekorovaných keramických dlaždic vytvořit bez větší námahy, zajímavé a úchvatné obrazce.

 

Tato série se hodí do každé místnosti, je ale jasné, že mnohem více vynikne v místnostech větších, protože se zde budou moct vyskládat různé vzory. Právě díky svému netradičnímu vzhledu ale vytvoří tato série neobyčejnou atmosféru, ať už se ji rozhodnete použít kdekoliv. V menších prostorech je vhodnější volit menší a jednodušší vzory. Stejně jako je lepší vybírat ze světlejších odstínů, abychom si z daného pokoje neudělali tmavou kopku, ve větších prostorech, můžete popustit uzdy své fantazii, krásné složité vzory, které hrají všemy barvami. Tmavé, světlé, je to jedno, série 1900 prostě vynikne všude.

 

Vives Guell fondo

Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, tato série keramické dlažby bude působit nadčasovým a zároveň moderním dojmem. Pokud by jste chtěli vidět více podobných sérií, nebo jen hledáte inspiraci pro rekonstrukci svého bytu, navštivte stránky studiokoupelen.cz, kde najdete rozsáhlou fotogalerii všech možných místností, od koupelny až po terasu. Najdete tam zajímavé řešení bytových interiérů.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Gabbianelli
Todagres S.A.
Monocibec
Casamood
Atlas Concorde