Znáte z našeho katalogu

Banner

Vogue - Interni

Voque Interni 1Máte rádi barvy? Rádi kreativně kombinujete? Máte smysl pro hru? Pak pro vás je určena série keramických obkladů a dlažby Vogue Interni, která disponuje neuvěřitelnou škálou barev. Byla vytvořena tak, aby uspokojila náročné požadavky architektů a bytových designérů.

 

Voque Interni 2 Série keramických dlažeb a obkladů Vogue Interni je tedy neobyčejně univerzální a všestranná, lze ji použít na podlahy a stěny všech interiérů i exteriérů.  Široké spektrum barev zahrnuje 38 barevných odstínů se saténovým povrchem. Z nabídky barev si jistě vybere každý, najdeme zde spoustu jemných barevných odstínů, i sytých barev, teplých či studených odstínů.  Keramická dlažba a obklad Vogue Interni  disponuje několika velikostmi, v obdélníkovém i v čtvercovém formátu (5x20 cm, 10x20 cm, 5x5cm, 10x10 cm, 20x20, 5x40 cm, 20x40 cm). Série Vogue Interni je doplněna také listelami různými speciálními doplňky. Velké množství barev, formátů a doplňků umožňuje opravdu nesčetné variabilní kombinace při tvorbě moderních prostor. Fantazii a hru barev tak uplatníme např. v dětských pokojích, školkách, školách, nemocnicích apod. Nebo si doma můžeme vytvořit veselou a krevnou koupelnu, či kuchyň. Jemnější a elegantnější odstíny zase vyniknou v obývacích pokojích, ložnicích, buticích a jiných prostorách. Série Vogue Interni se také může kombinovat s ostatními sériemi výrobce Vogue. Keramické produkty Vogue Interni  se snadno udržují a jsou vhodné i do prostor s vysokou provozní zátěží.

 

Voque Interni 3

Italská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s nabídkou moderních keramických obkladů a dlažeb, s širokým spektrem barev, čítající 167 odstínů, s osmi druhy povrchů a s 32 speciálními formáty. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá Vogue služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty se špičkovými technologickými vlastnostmi a s unikátním designem. Lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech. Z nabídky značky Vogue si vybere každý, kdo dává přednost kvalitě a neobyčejnému vzhledu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Laminam
Garfloor
Rako
Tau
Ariana Valverde