Znáte z našeho katalogu

Banner

Vogue série Satinato

Vogue Satinato 1

Ceramica Vogue nabízí netradiční a inovativní přístup při realizaci moderních bytových i komerčních interiérů a exteriérů. Ve svých unikátních kolekcích reaguje na náročné požadavky zákazníků na trhu keramických dlažeb a obkladů. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty s vysokými technickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi a lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech.

 

Vogue Satinato 2 O keramické dlažby a obklady Ceramica Vogue je díky špičkové kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky. Saténový povrch a sofistikovanou hru neprůhlednosti a transparentnosti nabízí série keramické dlažby a obkladů Vogue Glass V3 Satinato. Vyrábí se v saténové a lesklé verzi. Série se vyrábí v sedmnácti barvách, v teplých a studených odstínech. Barevné odstíny mezi sebou ladí, a nabízejí další možnosti kreativních realizací.

 

 


Vogue Satinato 3 Série Vogue Glass V3 Satinato je k dispozici v několika formátech, a to 3x120 cm, 15x60 cm, 10x10 cm, 10x30 cm a 30x30 cm. Stejně tak, jako barvy, i formáty umožňují vytvoření originálních vzorů.  Vznikají tak nádherné, elegantní i atypické prostory, které vás okouzlí originalitou a vkusem. Série Vogue Glass V3 Satinato je vhodná ke kombinacím s jinými sériemi výrobce Vogue.  Vynikne i na velkých plochách, ať už jsou laděny do jedné či více barev. Dodají nádherný vzhled nejen moderním koupelnám, ale i zbývajícím prostorám bytového interiéru. Série Vogue Glass V3 Satinato působí velmi elegantním, čistým a hravým dojmem. Barvy i formáty vnesou do míst estetický a emotivně laděný pocit. Univerzální styl série Vogue Glass V3 Satinato uspokojí téměř všechny požadavky jakéhokoli stylu. 

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Naxos
Leonardo
Impronta Ceramiche
Keope ceramiche
Caesar