Znáte z našeho katalogu

Banner

Vogue série Satinato

Vogue Satinato 1

Ceramica Vogue nabízí netradiční a inovativní přístup při realizaci moderních bytových i komerčních interiérů a exteriérů. Ve svých unikátních kolekcích reaguje na náročné požadavky zákazníků na trhu keramických dlažeb a obkladů. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty s vysokými technickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi a lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech.

 

Vogue Satinato 2 O keramické dlažby a obklady Ceramica Vogue je díky špičkové kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky. Saténový povrch a sofistikovanou hru neprůhlednosti a transparentnosti nabízí série keramické dlažby a obkladů Vogue Glass V3 Satinato. Vyrábí se v saténové a lesklé verzi. Série se vyrábí v sedmnácti barvách, v teplých a studených odstínech. Barevné odstíny mezi sebou ladí, a nabízejí další možnosti kreativních realizací.

 

 


Vogue Satinato 3 Série Vogue Glass V3 Satinato je k dispozici v několika formátech, a to 3x120 cm, 15x60 cm, 10x10 cm, 10x30 cm a 30x30 cm. Stejně tak, jako barvy, i formáty umožňují vytvoření originálních vzorů.  Vznikají tak nádherné, elegantní i atypické prostory, které vás okouzlí originalitou a vkusem. Série Vogue Glass V3 Satinato je vhodná ke kombinacím s jinými sériemi výrobce Vogue.  Vynikne i na velkých plochách, ať už jsou laděny do jedné či více barev. Dodají nádherný vzhled nejen moderním koupelnám, ale i zbývajícím prostorám bytového interiéru. Série Vogue Glass V3 Satinato působí velmi elegantním, čistým a hravým dojmem. Barvy i formáty vnesou do míst estetický a emotivně laděný pocit. Univerzální styl série Vogue Glass V3 Satinato uspokojí téměř všechny požadavky jakéhokoli stylu. 

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Iris Ceramica
Mirage Granito Ceramico
Powergres
Marazzi
Francesco De Maio