Znáte z našeho katalogu

Banner

Výrobce Refin - série Frame

Refin Frame1Za pomoci nejmodernější technologie a digitálního tisku byla vyrobena dekorativní série Refin Frame. Která se nechala inspirovat tradičními dekorativními vzory v moderním podání. Vznikla tak unikátní série, která vytváří estetický pohled na realizaci bytového interiéru.

 

Refin Frame3 Barvy série Refin Frame jsou jasné a moderní. Série se vyrábí ve formátu 60x60 cm s natural povrchem. Najdeme zde několik vzorů a variant. Vzor Majolica evokuje sílu klasických majolikových vzorů, které vytvářejí dynamický a vzrušující efekt. Vzor Weave nabízí optickou hru linek v jemných barevných odstínech, které připomínají textilní látku. Vzor Carpet inspirovaly mistrovská díla z textilního designéra Anni Albers, tkaniny vzory Bauhausu, ale také dřevěné řezby, magické efekty kaleidoskopu. Tyto nuance dokážou vtvořit tzv. dekorativní „koberec“, který dodá výjimečný styl každému interiéru. Vzor Flower nabízí květinové dekorace, které připomínají tradiční vzory Emilia Romagna. S jejich pomocí vytvoříte nádherné kompozice, navozující pocit klidu. Vzor Circle udává průchod mezi futurismem a kubismem, jejíž tvary působí abstraktně a progresivně. Odstíny šedé a béžové dokonale splynou v klasických prostorách. Vzor Square je tvořen tvary kruhu a čtverce, které vizuálně navozuje pocit dynamiky a energie. Série Refin Frame dodá všem bytovým i komerčním prostorům moderní, vzrušující a energetický vzhled. Působí svěže, vyváženě a harmonicky.

Světoznámá italská společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb v exkluzivní kvalitě a s typickým italským designem. Výroba značky Refin se datuje od roku 1962 a je součástí uznávané skupiny Concorde Group, která je druhou největší skupinou vyrábějící keramické obklady a dlažbu.

 

Refin Frame4

Refin při výrobě keramických obkladů a dlažeb používá moderní technologie výroby, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Investuje vysoké částky do inovativních postupů, jež zaručují špičkovou kvalitu produktů. Pružně reaguje na moderní trendy a požadavky zákazníků, takže v jeho sériích najdeme dokonalý a propracovaný design. Pokud by jste chtěli vidět více z této série, navštivte stránky studiokoupelen.cz.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Edilgres
Grespania
Caesar
Supergres
Powergres