Znáte z našeho katalogu

Banner

Winckelmans a její série Octagons

osmstran01Velmi zajímavou kolekci dlažeb nám přináší série Octagons od keramického výrobce Winckelmans. Tato keramička má dlouholetou tradici, byla založena ve Francii již v roce 1867 a ve svých počátcích se specializovala na výrobu kameniny. Společnost se snaží neustále zachovávat původního hodnoty a vyrábět výrobky co nejvyšší jak technické, tak estetické kvality.

 

osmstran03 Své výrobky řadí do sérií, které jsou plné mnoha barevných produktů. Barev je zde opravdu široká škála, ale co je u tohoto výrobce nejzajímavější a rozhodně hodné pozornosti, jsou vzory a formáty, ve kterých jsou tyto dlažby vyráběny.

 

Kromě klasických čtverců a obdélníků se zde setkáváme se šesti a osmiúhelníky. Vzory jsou velmi zajímavé, možná nám budou trošku připomínat styl retro, který je v současné době velmi moderní.

 

Sérii keramické dlažby Octagons  najdeme právě již zmiňovaný tvar osmiúhelníku, mnoho barev, které můžeme kombinovat a vytvářet tak různé vzory. Zajímavostí této série je také to, že může být použita jak v interiérech, tak v podmínkách venkovních. Vytvoříme tak velmi příjemné prostředí na verandách, terasách, můžeme si jimi ozdobně vydláždit přístup k domu, či cestičky v zahradách. Tyto dlažby dokáží vytvořit opravdu velmi originální a příjemné prostředí, které nám bude k naší radosti sloužit jistě hodně dlouhou řadu let. Velkým plusem tohoto výrobce je také to, že dlažby jednotlivých sérií, a těch je zde  na výběr hned několik, můžeme mezi sebou kombinovat, takže naší kreativitě se meze nekladou.

osmstran04

 

Myslím si, že tyto dlažby upoutají Vaši pozornost a přinesou krásu do Vašeho bydlení, protože výrobky série Octagons od keramického výrobce Winckelmans určitě za to stojí. Pokud by jste se chtěli podívat i na jiné série, tohoto výrobce, navštivte stránky studiokoupelen.cz, kde najdete přehlednou fotogalerii nejen tohoto výrobce. Můžete tam také najít spoustu inspirace, pokud se chystáte rekonstruovat byt, či domek a nevíte si rady. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Grespania
REX
Apavisa
Majorca Ceramica
Panaria Ceramica