Znáte z našeho katalogu

Banner

Winckelmans - Decorated Tiles

Winckelmans DecoratedTiles1Výrobce Winckelmans nabízí více než 5000 keramických produktů s různými vzory, včetně viktoriánského, šachovnicového, a také mozaiky zajímavých tvarů a barev. Díky širokému sortimentu dekorativních a glazovaných keramických dlaždic a obkladů značky Winckelmans staly oblíbenými u řady uznávaných architektů a designérů.

 

Winckelmans DecoratedTiles2 Své odborné znalosti výrobce Winckelmans zúročil při výrobě a dosáhl tak špičkové technologické kvality keramických produktů. Winckelmans klade důraz také na styl, design a eleganci. Krása a kvalita značky Winckelmans vynikne jak v bytových, komerčních interiérech, tak exteriérech.

 

Série keramické mozaiky Winckelmans Decorated Tiles nabízí krásné vzory v převážně zemitých barvách. Výrobce Winckelmans tak navazuje na umění starodávných mistrů, které dovedně skloubil s náročnými požadavky světového trhu.  V nabídce najdeme širokou škálu starodávných barevných ornamentů, kde jsou zastoupeny jednodušší i složitější vzory. To umožňuje prakticky neomezené možnosti při realizaci bytových prostor. Série Winckelmans Decorated Tiles se skvěle doplňuje i s ostatními sériemi tohoto výrobce, takže je můžeme použít prakticky všude. 

 

 

Commerce5

Najdeme zde mozaiky ve velikostech 1,97x1,97 cm, 2,76x2,76 cm a 3,94x3,94 cm. Barvy i vzory mezi sebou harmonicky ladí a nabízejí nekonečné množství variabilních kombinací. Elegantní barvy a styl série Winckelmans Decorated Tiles působí klidným, vřelým a moderním dojmem. Můžeme je použít na celé plochy, nebo jen jako oživující prvek, kdy jimi ozdobíme část plochy. Ať si vybereme jakoukoli variantu, zcela zaručeně docílíme dokonalého a neotřelého výsledku. 

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Colli di Sassuolo
Garfloor
Musis
Iris Ceramica
Cerdomus