Znáte z našeho katalogu

Banner

Winckelmans - Octagons

octagons1Velmi zajímavou kolekci dlažeb nám přináší série Octagons od keramického výrobce Winckelmans. Tato keramička má dlouholetou tradici, byla založena ve Francii již v roce 1867 a ve svých počátcích se specializovala na výrobu kameniny. Společnost se snaží neustále zachovávat původního hodnoty a vyrábět výrobky co nejvyšší jak technické, tak estetické kvality.

 

octagons2 Své výrobky řadí do sérií, které jsou plné mnoha barevných produktů. Barev je zde velmi široká škála, ale co je u tohoto výrobce nejzajímavější a rozhodně hodné pozornosti, jsou vzory a formáty, ve kterých jsou tyto keramické dlažby vyráběny. Kromě klasických čtverců a obdélníků se zde setkáváme se šesti a osmiúhelníky. Vzory jsou velmi zajímavé, možná nám budou trošku připomínat styl retro, který je v současné době velmi moderní.

 

 

octagons3

V sérii Octagons  najdeme právě již zmiňovaný tvar osmiúhelníku, mnoho barev, které můžeme kombinovat a vytvářet tak různé vzory. Zajímavostí této série je také to, že může být použita jak v interiérech, tak v podmínkách venkovních. Vytvoříme tak velmi příjemné prostředí na verandách, terasách, můžeme si jimi ozdobně vydláždit přístup k domu, či cestičky v zahradách. Tyto dlažby dokáží vytvořit opravdu velmi originální a příjemné prostředí, které nám bude k naší radosti sloužit jistě hodně dlouhou řadu let. Velkým plusem tohoto výrobce je také to, že dlažby jednotlivých sérií, a těch je zde na výběr hned několik, můžeme mezi sebou kombinovat, takže naší kreativitě se meze nekladou. Myslím, že tyto keramické dlažby upoutají pozornost, přinesou krásu do Vašeho bydlení, protože výrobky série Octagons od keramického výrobce Winckelmans určitě za to stojí. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ergon
Ragno
Cerdomus
Aparici
Ceramiche Flaviker