Znáte z našeho katalogu

Banner
Údržba

Zbavte se graffiti jednou pro vždy!

Lithofin-logo S nechvalně proslulým fenoménem dnešní doby v podobě graffiti nástříků se setkáváme dnes a denně, a to nejen na veřejných prostranstvích, jako jsou nádraží apod., ale tuto novou formu vandalismu můžeme běžně vidět bohužel i na ochráněných památkách. Firma LITHOFIN, zastoupena firmou ARDEX, zareagovala na požadavek efektivního a nenáročného odstraňení techto nástřiků a vyvinula dva silné soupeře pro tento citelně se rozmáhající nešvar - odstraňovač graffiti LITHOFIN Graffiti-Entferner a ochrannou impregnaci LITHOFIN Anti-Graffiti.

Celý článek...
 

Tabulka čistících prostředků

FilaDeterdek2Nečistoty se ve spárách snadno kumulují a dělají je tak nepříjemné ČERNÝMI a nepříznivými pro hygienu podlahy. FILAFUNGANET je čistící sprej na čištění spár. S tímto produktem stačí spáry nastříkat a počkat několik minut než látka zapůsobí. Poté se spáry utřou drsnou houbičkou. Dále se zde dočtete jaké další čistící prostředky můžete použít na vybrané nečistoty, k tomu Vám poslouží tabulka čistících prostředků...

Celý článek...
 

Běžná údržba

10-uklidPro každodenní čištění keramické dlažby stačí, odstranit prach suchou žínkou. Nato umýt podlahu neutrálními čistícími prostředky se stejnou charakteristikou jako FILACLEANER-FILA (čistící prostředek pro menší znečištění) zředěný v poměru 1:200 (jeden šálek na 5 litrů vody). A poté umýt podlahu mokrou žínkou často máchanou v připraveném roztoku. Pro větší znečištění použijte zásaditých čistících prostředků jako FILA PS/87 a následovně podlahu opláchněte.

Celý článek...
 

Údržba podlahy

10-udrzbaZÁVĚREČNÉ ČIŠTĚNÍ

Způsob provedení této fáze, první po dokončeném pokládání, ovlivní jednoduchost budoucí údržby do konce životnosti podlahy. Pokud na podlaze po této fázi zůstanou jakékoliv zbytky z užitých materiálů a směsí, stanou se z nich katalyzátory špíny. Jedná se o největší zdroj stížností.

Celý článek...
 

Udržujte dlažbu! Odměnou vám bude její dlouhá životnost

Firma_cisteni2Věnujte se údržbě dlažby

Položili jste dlažbu a máte dobrý pocit z toho, jak pozvedla váš interiér či exteriér a jak dobře vypadá? Pak jistě chcete, aby si takový vzhled obklad udržel co nejdéle. Nebojte se, že by se snadno poškodil. Dlažba je sama o sobě odolná, přesto ale je třeba o ní vhodně pečovat a udržovat ji různými prostředky. Pojďme si více přiblížit údržbu dlažby.

Celý článek...
 

Čistící materály

l_mop-plochy-s2

Udržujte svou dlažbu

Chcete, aby vaše dlažba byla stále jako nová, dlouho vydržela a nebyla náchylná k okolním vlivům? Všechno postupně stárne a chátrá, ale dlažba je zrovna jedna z těch věcí, které mohou vydržet hodně dlouho. Důležité je však věnovat pečlivou pozornost tomu, jak ji užíváte.

Celý článek...
 


Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Grespania
Atlas Concorde
Cerdomus
Cercom
Giavelli