Znáte z našeho katalogu

Banner

Zbavte se graffiti jednou pro vždy!

Lithofin-logo S nechvalně proslulým fenoménem dnešní doby v podobě graffiti nástříků se setkáváme dnes a denně, a to nejen na veřejných prostranstvích, jako jsou nádraží apod., ale tuto novou formu vandalismu můžeme běžně vidět bohužel i na ochráněných památkách. Firma LITHOFIN, zastoupena firmou ARDEX, zareagovala na požadavek efektivního a nenáročného odstraňení techto nástřiků a vyvinula dva silné soupeře pro tento citelně se rozmáhající nešvar - odstraňovač graffiti LITHOFIN Graffiti-Entferner a ochrannou impregnaci LITHOFIN Anti-Graffiti.


Graffiti-Entferner_333-D_300dpi_1.07 LITHOFIN GRAFFITI - ENTFERNER
Odstraňovač graffiti všeho druhu, rozpouští postřikové barvy a laky, saze atp. z povrchů jako je přírodní kámen, omítky, klinker nebo beton. Přípravek obsahuje rozpouštědla, k dipozici je v 500ml balení s rozstřikovačem pro snadnou aplikaci. Pro zvýšení účinku doporučujeme používat v kombinaci se speciální impregnací pro ochranu fasád LITHOFIN Anti-Graffiti.
LITHOFIN ANTI-GRAFFITI
Antigraffiti Pro snadné odstranění graffiti či nástřiků na stěnách či fasádách z přírodního kamene, klinkeru, betonu aj. savých ploch doporučujeme speciální, ochrannou impregnaci bez rozpouštedel LITHOFIN Anti-Graffiti. Produkt je na vodní bázi a slouží jako tzv. „obětní vrstva“, která je z fasády odstraněna v případě čištění graffiti produktem LITHOFIN Graffiti-Entferner, proto je nutné po každém odstranění graffiti tuto impragnaci znovu aplikovat. Produkt značně ulehčuje odstranění i všech dalších postřikových barev.Logo ARDEX

ARDEX Baustoff, s.r.o., Bauerova 10, 603 00 Brno, tel.: +420541249922, E-mail: ardex@ardex.cz, www.ardex.cz

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Gardenia Orchidea
Appiani
Atlas Concorde
Klinker Sire
Etruria