Znáte z našeho katalogu

Banner

19.ročník Veletrhu bydlení FOR HABITAT

Habitat Jarní veletrh FOR HABITAT proběhne ve dnech 22. – 25. 3. 2012 v Praze v PVA Letňanech. Veletrh FOR HABITAT nabízí ucelenou nabídku toho nejlepšího v bydlení. tento veletrh s dlouhou tradicí je zaměřený na stavbu, pevné části interiéru, bytový textil a dekorace, součást nového konceptu veletrhů pro bydlení, kancelářské prostory, veřejné prostory a zeleň. V letošním roce se představí mnoho renomovaných firem z různých oborů bydlení. Najdeme zde také prezentace výrobců, kteří zastupují odvětví pevných stavebních prvků, moderní pojetí a údržba domů, také vše,  co se týká rekonstrukcí, renovací obytných prostor dekorativních omítek apod. Nebudou chybět ani vystavovatelé různého vybavení interiéru, koupelen, nebo designových krbů. Nabídku rozšíří dodavatelé a prodejci dovozce a prodejce kvalitní velkoformátové mrazuvzdorné keramické dlažby.  Na své si přijdou milovníci populárních privátních saun, vířivých van i bazénů. Na veletrhu budou také zastoupeny firmy, zabývající se bytovými dekoracemi a doplňky, kde v jejich stáncích naleznete užitečné zajímavé typy a inspirace.


Současně budou navazovat veletrhy FOR FURNITURE, FOR OFFICE, FOR GARDEN a FOR GREENERY.
V rámci 2. veletrhu nábytku a bytového designu FOR FURNITURE proběhne projekt na podporu novinek a tématu designu s názvem DESIGN SHAKER. Ve výstavní hale budou moci designéři a firmy splňující předem daná kritéria prezentovat své produkty. Nalezneme zde prezentace významných českých výrobců nábytku, kteří představí své kolekce.
2. veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor FOR OFFICE, představí novou kolekci kancelářského nábytku.  Najdeme zde široký výběr stolů podle tvarů, barev i designu. Očekávanou novinkou bude i nová řada skříní HOBIS Strong, která díky své konstrukci a použitým materiálům nabídne uživatelům nadstandardní pevnost a vysokou nosnost jednotlivých polic. Návštěvníci se také mohou těšit na nové atraktivní dezény v nabídce prestižního nábytku a kancelářských židlí.
6. mezinárodní veletrh zahrad FOR GARDEN a 2. veletrh veřejné zeleně, vybavení měst a obcí FOR GREENERY jsou odborné veletrhy zaměřené na městskou a veřejnou zeleň, vybavení veřejných prostranství měst a obcí, zahradní architekturu, nábytek a techniku.

Otevírací doba :

10.00 – 18.00 (22. – 24. 3.)
10.00 – 17.00 (25. 3.)


Ceny vstupného:

základní vstupné: 150 Kč
rodinné (2 dospělí + děti) 300 Kč
Hromadné (školy se seznamem žáků) 30 Kč
Studenti, důchodci, děti, registrace po internetu 75 Kč
Parkovné 100 Kč

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cisa Ceramiche
Majorca Ceramica
Gardenia Orchidea
Villeroy & Boch
Ston