Znáte z našeho katalogu

Banner

19.ročník Veletrhu bydlení FOR HABITAT

Habitat Jarní veletrh FOR HABITAT proběhne ve dnech 22. – 25. 3. 2012 v Praze v PVA Letňanech. Veletrh FOR HABITAT nabízí ucelenou nabídku toho nejlepšího v bydlení. tento veletrh s dlouhou tradicí je zaměřený na stavbu, pevné části interiéru, bytový textil a dekorace, součást nového konceptu veletrhů pro bydlení, kancelářské prostory, veřejné prostory a zeleň. V letošním roce se představí mnoho renomovaných firem z různých oborů bydlení. Najdeme zde také prezentace výrobců, kteří zastupují odvětví pevných stavebních prvků, moderní pojetí a údržba domů, také vše,  co se týká rekonstrukcí, renovací obytných prostor dekorativních omítek apod. Nebudou chybět ani vystavovatelé různého vybavení interiéru, koupelen, nebo designových krbů. Nabídku rozšíří dodavatelé a prodejci dovozce a prodejce kvalitní velkoformátové mrazuvzdorné keramické dlažby.  Na své si přijdou milovníci populárních privátních saun, vířivých van i bazénů. Na veletrhu budou také zastoupeny firmy, zabývající se bytovými dekoracemi a doplňky, kde v jejich stáncích naleznete užitečné zajímavé typy a inspirace.


Současně budou navazovat veletrhy FOR FURNITURE, FOR OFFICE, FOR GARDEN a FOR GREENERY.
V rámci 2. veletrhu nábytku a bytového designu FOR FURNITURE proběhne projekt na podporu novinek a tématu designu s názvem DESIGN SHAKER. Ve výstavní hale budou moci designéři a firmy splňující předem daná kritéria prezentovat své produkty. Nalezneme zde prezentace významných českých výrobců nábytku, kteří představí své kolekce.
2. veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor FOR OFFICE, představí novou kolekci kancelářského nábytku.  Najdeme zde široký výběr stolů podle tvarů, barev i designu. Očekávanou novinkou bude i nová řada skříní HOBIS Strong, která díky své konstrukci a použitým materiálům nabídne uživatelům nadstandardní pevnost a vysokou nosnost jednotlivých polic. Návštěvníci se také mohou těšit na nové atraktivní dezény v nabídce prestižního nábytku a kancelářských židlí.
6. mezinárodní veletrh zahrad FOR GARDEN a 2. veletrh veřejné zeleně, vybavení měst a obcí FOR GREENERY jsou odborné veletrhy zaměřené na městskou a veřejnou zeleň, vybavení veřejných prostranství měst a obcí, zahradní architekturu, nábytek a techniku.

Otevírací doba :

10.00 – 18.00 (22. – 24. 3.)
10.00 – 17.00 (25. 3.)


Ceny vstupného:

základní vstupné: 150 Kč
rodinné (2 dospělí + děti) 300 Kč
Hromadné (školy se seznamem žáků) 30 Kč
Studenti, důchodci, děti, registrace po internetu 75 Kč
Parkovné 100 Kč

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cooperativa Ceramica d´Imola
Ceramica Magica
Iris Ceramica
Ascot
Laminam