Znáte z našeho katalogu

Banner

23. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH

forarchNejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR je bezesporu Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH PVA EXPO Praha. Letošní 23. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH proběhne ve dnech 18. – 22. 9. 2012 v Praze - Letňanech. Hlavní tématem bude opět nízkoenergetické stavění. Toto téma bude jistě provázet celý obor stavebnictví ještě několik dalších let.


Součástí veletrhu FOR ARCH 2012 budou i veletrhy FOR THERM, FOR ELEKTRO a SPORT TECH. Souběžně s FOR ARCHem proběhne také i veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE (mezinárodní veletrh nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie), které doplní stávající sekce projektů.
3. veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM. Nabídne návštěvníkům prezentace a přednášky věnované ekologickým a úsporným způsobům vytápění. Svou účast potvrdilo mnoho známých firem z domova i ze zahraničí.
5. veletrh elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů FOR ELEKTRO je veletrh zaměřený zejména na elektrotechniku, osvětlovací techniku a zabezpečovací systémy, které úzce souvisí se stavbou, zařizováním a zprovozněním interiérů a exteriérů, v současné době i na hledání vhodných systémů vedoucích k úsporám energií.
7. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií a saun BAZÉNY, SAUNY & SPA se již tradičně účastní spousta firem z oborů bazénů, saun a příbuzných oborů. Pro velký zájem v minulých ročnících se bude pořádat již 7.ročník odborné bazénové konference.
Otevírací doba:     út – pá  10 - 18 hod
so          10 – 16 hod
Vstupné:
Plné: 150 Kč
Zlevněné (registrace po internetu): 120 Kč
Zlevněné (studenti, důchodci): 70 Kč
Rodinná vstupenka (2 dospělí a min. jedno dítě do 15 let): 300 Kč
Dětská vstupenka (do 15 let): 10 Kč
Parkovné osobní vozidlo 150 Kč
Katalog veletrhu 100 Kč

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Vogue
Musis
Cotto d'Este
Tagina
Klinker Sire