Znáte z našeho katalogu

Banner

24.ročník Stavební veletrh FOR ARCH

FOR ARCHStavební veletrh FOR ARCH, je již léta nejnavštěvovanější akcí svého druhu v ČR. Ve dnech 17. Až 21. Září 2013 proběhne 24. pokračování této významné události. V letošním roce zaplní plochu areálu více než 800 českých a zahraničních vystavovatelů, kteří přinesou prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím. Své významné zastoupení na veletrhu FOR ARCH 2013 mají především uznávaní výrobci stavebních materiálů a keramiky, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. FOR ARCH je stavební veletrh, který se honosí nejdelší tradicí v ČR a představuje jak pro české tak i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Veletrh FOR ARCH není zaměřený pouze na odborníky ze stavebnictví, zajímavé informace a tipy zde najdou také veřejnost a zákazníci, kteří se chystají na stavbu či rekonstrukci domu.

  1. oblasti keramických dlažeb a obkladů nám zástupci našich i světových výrobců představí novinky v tomto oboru, které reagují na nejnovější trendy. Ať už jsou různé imitace přírodních produktů, či populární velkoformátové dlažby a obklady s nízkou tloušťkou určených do interiérů, či exteriérů. Také se můžeme inspirovat zajímavými realizacemi ať už koupelen, kuchyní, či obývacích pokojů.

Ústředním tématem letošního veletrhu FOR ARCH je „ REKONSTRUKCE A REVITALIZACE“. Rekonstrukce a revitalizace domu se z dlouhodobého hlediska vyplatí, někdy je kompletní rekonstrukce nutností, jindy rozumnou volba investora. Přináší ale spousty pozitivních přínosů a výhod, mezi které zejména patří zhodnocení bytu či domu, výrazná úspora energie za vytápění, zamezení tvorby plísní a zatékání, bezpečnější bydlení, lepší vzhled domu zevnitř i zvenku, pocit bezpečí a pohody.

  1. rámci tohoto tématu veletrh FOR ARCH 2013 nabídne novinky týkající se rekonstrukcí střech, zateplení objektů, vnitřních rozvodů, oken a dveří, balkónů, keramických dlažeb a obkladů apod. Součásti programu jsou odborné konference a semináře, zaměřené na rekonstrukci a revitalizaci bytových domů. Tam za účasti odborníků proběhnou zajímavé diskuse na témata např.: Je revitalizace budov cestou z krize českého stavebnictví?, Rekonstrukce a revitalizace bytových domů – hrozby a příležitosti, Dřevěné stavění, Stavba rodinného domu z pohledu právníka a mnohé další.

Součástí veletrhu jsou také doprovodné programy, jako je Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO (prezentace stavebních řemesel formou celostátního finále žáků 3 ročníku SOŠ SOU v oboru zedník, truhlář, pokrývač), nebo Young Architect Award 2013 (který ukáže na návrhy architektonických řešení problematických míst měst a obcí).

Otevírací doba:

Út - pá 10.00 - 18.00
so        10.00 - 16.0

 

Vstupné:

Plné: 150 Kč

Zlevněné (registrace po internetu) důchodci, studenti): 120 Kč

Dětská vstupenka (do 15 let): 10 Kč

Hromadné studentské (min 10 osob) - možno zakoupit pouze na dny 18. – 21. 9. 2013

ZTP, PRESS (po předložení platného průkazu): zdarma

Parkovné osobní vozidlo 150 Kč

Katalog veletrhu 100 Kč

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Garfloor
Ceramica di Sirone
Cooperativa Ceramica d´Imola
Coem
Dado Ceramica