Znáte z našeho katalogu

Banner

33. mezinárodní veletrh CONECO

coneco27. – 31. 3. 2012 na výstavišti Incheba v Bratislavě proběhne 33. mezinárodní veletrh CONECO, 22. mezinárodní veletrh energetické efektivnosti a racionalizace využití energie RACIENERGIA, 3. výstava STAVEBNÍ MECHANIZACE, 16. mezinárodní specializovaná výstava CLIMATHERM, 6. prezentace investičních záměrů CONECOINVEST a 8. veletrh SLOVREALINVEST.


Mezinárodní stavební veletrh CONECO /  RACIENERGIA na svém posledním ročníku představil veřejnosti novinky a výzvy jednoho z našeho nejdůležitějšího sektoru naší ekonomiky. Do popředí se dostaly témata týkající se moderních a ekologických řešení. V souladu se slovním spojením „Poznání a kvalita“ se nesly všechny souběžné a průvodní výstavy veletrhu. Vystavovatelé nabídly velké množství ekonovinek, které umožnily zájemcům o stavby a rekonstrukce najít inspiraci v šetrném přístupu vůči naší planetě, s dlouhodobým efektem v podobě finančních úspor.

Stavební mezinárodní veletrh CONECO letos nese podtitulek „Od úspor k trvalé udržitelnosti“. Bude hledat východiska z krize, rozvíjet myšlenky trvalé udržitelnosti nabízet dobré nápady v podobě praktických řešení. Půjde o výjimečné setkání s dlouholetou tradicí a uznáním od předních odborných grantů.
Veletrh CONECO /  RACIENERGIA si díky své stabilitě udržuje kredit u odborné i široké veřejnosti. Vysoká kvalifikovaná úroveň, silná návštěvnost a i intenzivní prezentace v médiích jsou důvodem, proč všechny silné a stabilní společnosti nechybí v seznamu vystavovatelů. Program je určen zejména pro malé a střední podniky s počtem do 250 zaměstnanců. Program podpory se netýká obchodních společností. Řídící výbor pro zajištění společné účasti českých subjektů na specializovaných zahraničních výstavách a veletrzích schválil rozhodnutí o zařazení veletrhu do seznamu akcí, které budou podpořeny z Operačního programu Podnikání a inovace – Marketing (OPPI). Zařazení veletrhu do tohoto programu, a to jako jediné veletržní akce na Slovensku v roce 2012, doporučil po mnohaletých výborných zkušenostech s výsledky účasti českých firem na CONECO Svaz drobných, malých a středních zaměstnavatelů v oboru stavebnictví České republiky.

coneco_photo2

coneco_photo1

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Majorca Ceramica
Coem
Mosaico+
Bisazza
Ariana Valverde