Znáte z našeho katalogu

Banner

DesignBlok 2011

4461546-designblok-2011 DesignBlok je designerská přehlídka novinek a inovací ze světa designu bytových doplňků, nábytku, keramických obkladů a dlažeb, módy a další široké škály věcí, s designem spojených.  Letošní ročník byl už třináctý. Proběhl ve dnech 4. – 9. 10. 2011 téměř po celé Praze ve vybraných showroomech, galeriích, prestižních nákupních domech, prodejnách i výstavních síních.

 

Letošní ročník byl soustředěný především do dvou, dalo by se říci, center – superstudií. Prvním bylo Superstudio Futurama na Karlíně. Zde byly soustředěny především přehlídky interiérového designu a prezentace obchodů se sortimentem pro interiéry – zvláště pak prezentace nábytku, osvětlení, obkladů a dlažeb a spousty dalších. Druhé Superstudio se usídlilo ve Šporkovském paláci a bylo zaměřeno hlavně na módu a šperky. Během trvání DesignBloku jste zde mohli shlédnout módní přehlídky, prezentace módních salónů a jednotlivých významných návrhářů.

Součástí DesingBloku bylo letos na 220 akcí (přehlídek, prezentací,…), které se uskutečnily na celkem 59 místech po celé Praze. Přehlídky se zúčastnilo 18 světových módních návrhářů, 94 obchodních domů a asi 90 designových studií.  Kvůli vysoké návštěvnosti loňského ročníku letos pořadatelé počítali s velkým počtem návštěvníků a tak pro ně připravili celkem 14 tisíc metrů čtverečních plochy, na které se vystavovalo a prezentovalo. Součástí  DesignBloku 2011 byla také například doprovodná akce Dreft Fashion Week.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Mosaico+
Bisazza
Cir
Dado Ceramica
Winckelmans