Znáte z našeho katalogu

Banner

For Arch: Veletrh, který vás zavede nejen do světa obkladů

for-arch-2008 For Arch představuje stavební veletrh, který má dlouhou tradici. Seznamuje nás se vším, co nějakým způsobem souvisí se stavebnictvím, a tak zjistíte nové trendy v oblasti obkladů a dlažby a nejen to. Poznáte mnohem více ze světa stavitelství. Tento veletrh probíhá pravidelně v Praze.

ScreenHunter_0120Jul.20072012.00_-1x300

A kdo nejvíce oceníte veletrh For Arch? Kdo by se ho především měl účastnit? Je určen hlavně realizačním a projekčním firmám, kterým přináší pozitivní přínos pro jejich podnikání. Veletrh For Ach by také určitě neměli minout zástupci výrobců a dovozců stavebních materiálů, developeři a další lidé, které mají něco společného se stavitelstvím.

Nejenže na veletrhu For Ach získáte možnost prezentace, přehled o tom, co se děje v oboru stavitelství, a inspiraci pro vaší firmu, ale také tu můžete získat nové kontakty. Rovněž můžete kontakt na sebe rozdávat.

Jde také o místo, kde se setkávají obchodní partneři. Probíhá tu cenná komunikace mezi odbornou i laickou veřejností. Máte možnost ostatní seznámit se svými novinkami a nabídnout jim je, ale také se mnohé přiučíte od jiných firem. Navíc účast na veletrhu For Ach znamená prestiž, která vás posune dál.

FORARCH_2008_01 For Arch 2010

Nalákal vás veletrh For Arch? Chcete se ho také zúčastnit? Máte možnost. For Arch 2010 proběhne ve dnech 21. až 25.září 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany. Půjde o 21. ročních tohoto veletrhu. Zastupujete-li nějakou stavební firmu, stačí jen vyplnit přihlášku, která potvrzuje, že se tohoto veletrhu zúčastníte. Poznávejte nové věci ve světě stavitelství. Díky veletrhu For Arch bude mít přehled o tom, co se v této oblasti děje.

Chcete mít přehled o stavitelských trendech či potřebuje prosadit svou firmu? Zúčastňujte se veletrhu For Arch.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Levantina by Techlam
Sant'Agostino
Coem
Refin