Znáte z našeho katalogu

Banner

I.ročník Chodského stavebního veletrhu

chodsky veletrh

Domažlice se letos mohou pochlubit zajímavou novinkou. Je jí první ročník Chodského stavebního veletrhu, který zde proběhne souběžně s Chodskými slavnostmi.

 

 

První ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení, úspor energií, zahradnictví a hobby s názvem Chodský veletrh Domažlice se bude konat ve dnech od pátku 12. do neděle 14. srpna 2011 v Domažlické Hale TJ Sokol. Začátek je stanoven na devátou hodinu ranní a celá akce skončí nedělní pátou hodinou odpolední. Veletrh můžeme rozdělit na dvě části – první, pro nás ta podstatnější se týká stavebnictví a má podtitul Stavba, Vytápění, Bydlení, Zahrada, Hobby, druhá část Moderní žena je věnována kosmetice a módě.  Veletrh je tedy určený především každému, kdo se chystá rekonstruovat nebo stavět a hledá informace. Najdete zde rady, informace a tipy jak na vysušování vlhkého zdiva, jak na malby a nátěry nebo například něco o vzdušných solárních panelech. Na své si jistě přijdou i kutilové, pro které je připravena výstava dveří, rámů a ostatního sortimentu pro kutily.  Ze sekce bydlení se tu objeví také firmy se zaměřením na zdravé spaní, které Vám předvedou nejrůznější postele, matrace a rošty. Se zahradou Vám zde poradí Ing. Heřtus, kterého znáte z pořadu TV Nova Rady ptáka Loskutáka. Budete si moci zakoupit různé druhy rostlin, především kaktusů ze zemí jako Chile nebo Peru. Navíc se tu mohou návštěvníci naučit jak přesazovat velké, trnité rostliny, nebo jak aranžovat.

Pořadatelem tohoto veletrhu je Omnis Olomouc. Vstup na tuto unikátní akci je zcela ZDARMA. Neváhejte, určitě využijte jedinečné příležitosti a zastavte se pro pár užitečných rad.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Keope ceramiche
Etruria
Todagres S.A.
Antiche Fornaci D'Agostino
Cir